Autorent Granadast või Malagast.

Sõidame augustis Hispaaniasse. Esimene peatus on Madridis, kust sõidame lennukiga Granadasse. Siis oleks vaja rentida auto. Ja seda 10- 12.päevaks Netist uurides on hinnad Granadas kuidagi liiga kallid. Malagast on autorent sutsu soodsam, kuid siiski otsiks midagi veel soodamat. Oleme kolmekesi ja seetõttu peaks olema auto võimalikult odav, väike ja ökonoomne.Küsimused siis sellised: Kust on mõistlikum auto rentida? Kas on vajadust netis broneerida või on kohapealt (kohalike ärikate käest) võimalik soodsamalt (kaubeldes) autot saada. Tänulik igasuguse info eest!

Meil on samad plaanid septembriks, 8 paevane reis seal kandis. Kuna elukaaslane on hispaanlane, siis on ta otsinud meile suht soodsa variandi. 8 paeva eest maksame ainult 170euri ja selle sees on juba taiskindlustus ja koik muud maksud. Siit paar linki , kust tema soovitab vaadata:
www.amigoautos.es ,meie rentisime sealt , kui veel on odavad hinnad ka www.pepecar.com

1) Kust kohast lähete edasi/tagasi, vastavalt sellele rendi
2) Malagast on kindlasti odavam, rohkem pakkujaid.
3) Netist ennem bronn ära teha. On kindla ja ka odavam. Sellist "kauplemist" lennujaamas ei toimu.

Buena suerte!

Soovitan firmat nimega AurigaCrown. aurigacrow.com, 2008 aasta kevadel rentisin sealt autot mitu korda (Valencia lennujaama esindusest). Hind oli siis ca 20 eurot päev + 20 eurot vabatahtlik kindlustus rehvide purunemise tarbeks ja klaaside purunemise tarbeks. Iga kord jäin teenindusega rahule ja soovitan julgelt.

Autoks soovitaks Fiat Doblo/Peugeot Partner - need diislid ja lisaks reisimiseks mugavad, ruumikad ja ökod.