trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tere. Kontrollin üle, et kui sõit toimub öösel, siis kuidas on etem läheneda Varssavile (liigume edasi seal Ungari)? Kas mööda 8-61-8/E67-8S või 8-8-19-62 ehk A2/E30 http://en.wikipedia.org/wiki/File:DocelowyUkladDrog.svg

Ise kasutasin viimast marsruuti eelmine suvi ning boonuseks oli rekkade puudumine ning suhteliselt hea ja tühi tee. Miinuseks oli Varsavisse sisenemine kuhjunud liikluse näol ning teeremondi algus Ukraina poolel (seoses MMiga?)

Oskab keegi soovitada, et kuidas hetkel on võimalik Poolat kõige kiiremini läbida. Hetkel ei paku huvi Poola vaatamisväärsused.

http://maps.google.com/maps?…… või

http://maps.google.com/maps?……

Hmmm.... Ma pakun, et ajad segamini tolli ja turvateenistuse. Lühidalt öeldes, tolliga teed tegemist lennult tulles ning turvateenistusega lennule minnes.

Aga millest poleemika? Kui väravad karjuvad, siis toimub läbiotsimine ja midagi ju ei leita.... jätkad reisi 2 minuti pärast.

  1. Kust kohast lähete edasi/tagasi, vastavalt sellele rendi
  2. Malagast on kindlasti odavam, rohkem pakkujaid.
  3. Netist ennem bronn ära teha. On kindla ja ka odavam. Sellist "kauplemist" lennujaamas ei toimu.

Buena suerte!

Ei maksnud piiril Makedoonias, Serbias, Horvaatias ja Sloveenias. Teisi ei tea. Teemaksu koguvad teepeal, eriti Serbias. Aga see on tühine summa.

RnB saad ka metroojaamast... ja kindlasti kui kõnnid mannakal suunaga põhi! peale central parki, sealt saab!

Haiged on nad jah, kohe haiglaselt haiged :S

Riias nokivad küll - kogemus Türgist tulles.

Lennates NY - Helsingi, ei ole ennem tolliga pistmist, kui alles Eestis. Kui just ise ei taha Soomes lennujaamast väljuda.

no. of days : 7 rental amount : 244.29 GBP Autoks oli Chrysler Cebring convertible:

http://photocarsonline.com/blog/wp-content/uploads/2008/03/chrysler_sebring_convertible_limited_1.jpg

Juurde tuli 1 paagi kütuse raha - võtad täis paagi tagasi tood tühja. Ja kogulugu. Võtsin kindlustused juba netis bronni tehes ära.

Kindlasti on kiirem ennem rentida. Näed hindasid jne. MIA on autorendid lennujaamast väljas ja sinna viib sind trasnfeerbuss. Ei ole vajadust ju kõiki läbi sõita ja uurida. Soovitus: endal õnnestus kuu tagasi leida siit lehelt super soodus autorent MIA's http://www.carhire.lastminute.com/

Siit saad mingi kaudse ettekujutuse - määra kütuse hind ja sõiduvahendi tüüp http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/tpl/hme/MaHomePage.htm

Jaanuaris kindlasti soe ei ole, eelmine aasta Granada ligidal oli öösel 3 kraadi ja päeval 10-12 kraadi. Soe ei ole ja see oli lõuna.

Kahtlane teema! Lõhnab mingi skeemi järgi. Miks inimene ise ei või otse saatkonnale 100 krooni vähem kanda?

K6ik asjad ei ole. Kytus on alati maksuga, tanklas.

Ega lõunast eriti ei saagi - ei oska öelda kas mõlemat maad ühendav rong jäi käima või mitte. Mina kasutasin sellise org võimalusi riiki pääsemiseks nagu KFA. http://www.korea-dpr.com/

Pildistada sai (üsna) vabalt: http://www.flickr.com/photos/waasa/sets/72157600178944452/

Mida sa seal talvel teed? :)))) Käisin juuni alguses ning alles Ibiza võttis pöördeid ülesse.

Gibraltaril on euro paralleelselt kasutusel - ei ole probleemi. Ahvid on jah parajad mölakad.

Hmm, ma ei olnud grupiga. Lendasin AA-ga edasi, et siis äkki tõesti sisaldus hinnas.