Autorent Montenegros

Tere.

Kasutasin ka otsingumootorit, kuid asjakohast infot lähiajaloo kohta ei leidnud. Kes on rentinud autot Montenegros ja oskab mõnda rendifirmat soovitada? Soovime augustis rentida auto nädalaks ajaks (soovitatavalt Kotoris, kuid sobib ka Tivat). Millele peaks Montenegros autot rentides, liikluses tähelepanu pöörama? Kas täiskindlustus lisaks osta on kindlasti oluline? Meil on autorendiga vähe kogemust ja seetõttu igasugune nõu ja soovitused väga teretulnud. 

Tänan ette!

Vaata autoeurope.eu

Olen seda vahendusfirmat kasutanud vast 15a ja 40korda üle maailma,kõik super

Nad on igasugu jamad ka ära klattinud

0
0

Meie rentisime eelmine suvi auto sellelt lehelt:

Аренда авто в Черногории без залога - Аренда авто Черногории (autoarenda.org)

Kogu asjaajamine oli kiire ja meeldiv.

0
0

Aitäh soovituste eest. Millise kindlustuse tavaliselt võtate ja kas on ka probleeme tekkinud?

0
0

Kasutan tavalisi hinnas olevaid kohustuslikke kindlustusi. Omavastutuse kindlustuse ostan siit - https://www.worldwideinsure.com

Seni pole 10 aasta jooksul autodel ühtegi kindlustuse alla läinud kahjut tekkinud. Sõidetud on ikka igasugustel teedel ja liiklusega kolmes maailmajaos. Ainus kahju on viimaselt reisilt, u 400 eurot omavastutust. Seni pretensioone kahju hüvitamise protsessile ei ole, aga asi pole veel muidugi lõpuni ka jõudnud :) Kuna reaalselt on mul paar vajalikku paberit natuke nagu puudu, siis olen igasuguse tulemusega sel korral rahul. 10 aastaga olen säästnud piisavalt nende kindlustust kasutades. Nii et jääb veel kõvasti üle, isegi kui see 400 eurot kuludesse läheb.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased