Avalik internetipunkt

Tere, Lugedes foorumit jäi mulje, et enamusel oma läpakas Austraalias kaasas. On seal internetikohvikuid või õigustab läpakas end?

Endal ei olnud küll läpakat kaasas ja avalike internetipunktidega sai väga hästi hakkama. Samas oli meie reis ka ainult kuu aega pikk.

0
0

Internetipunktid on siin kõik tasulised ja päris kallid. Raamatukogus saab tasuta tunni või kaks olla. Aga oleme kohanud tasulist netti isegi seal:) Läpakas saad varem netti pandavad pildid välja valida, blogi või meili valmis kirjutada ja sellega hoiad internetipunktis juba kõvasti aega kokku. Kui kavatsed korteri või toa rentida, siis on tavaliselt seal olemas ka wifi. Ise ei kujuta küll siin elu ilma läpakata ette:D

0
0

Läpakas õigustab eelkõige ennast piltide salvestamise ja igavatel hetkedel filmide vaatamisega. Wifis käimine ei ole mõttekas, sest tavaliselt on see tasuline ja mõnikord isegi kallim kui desktopi kasutamine. Internetipunktides saab arvutit kasutada tavaliselt 2-4 AUD/tund.

0
0

Rendikorteris või -toas olev fiwi on tavaliselt juba rendihinnas sees või maksad selle eest olenevalt netimahu suurusest umbes 10$ kuus. Ei ütleks, et siin midagi nii kallist on.

0
0

Kindlasti oma laptop võimalusel kaasa. Internetikohvikus võib ja saab ju ka istuda 2$ tund, aga OPTUSE prepaid USB pulgaga oled üle austraalia asustatud punktides levis. Ei mingit lepingut ning pakett maksab 199$, sisaldades sim-kaardiga USB-pulka ja 2GB andmemahtu, mis kuu ajaga ärakasutamiseks mõeldud on, saab otsa, ostad juurde, 2GB - 30$, mis teeb ühekordseks investeeringuks pulga eest 170$ ja edasi igakuiselt 30$-ga 2GB ostes 1$ päev, ja istu netis, kus tahad, voodis, vannis või rannas:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased