Bangkok-Phnom Penh-Bangkok

Et maandume finnairiga 4.10 bangkokis ja sealt edasi Air Asiaga Phnom Penh ja tagasi sama moodi tagasi aga oleks selline küsimus,et kas on võimalik,lennujaamast kui mitte väljuda,mitte teha Tai viisat nii saabudes kui lahkudes Bangkokist.Või eeldab see ikkagi viisa tegemist ja kas sel juhul peaks tegema 2 viisat ja kas nii saab?Tuhanded tänud!

Ei tahaks norida aga tõesti halb on seda teksti lugeda. Sestap pean kohe ütlema, et eesti keeles (ja ka teistes keeltes) on koma ja punkti ja küsimärgi ja hüüumärgi ja kõigi teiste kirjavahemärkide järel tühik. Ja täpselt samale küsimusele on tripis hiljuti korduvalt vastatud.

Siis võiks mingi lingi anda kui on korduvalt vastatud.

Enne kui laia maailma lähed, tuleks õppida ise lusikat suu juurde tõstma. Mäluda oskab igaüks.

Aga anname siis lusika kätte! Paremal üleval nurgas on kastike kirjaga "otsi". Kui sinna sisestada näiteks "Tai viisa" siis saab päris mitu linki. Ja veel võib otsida paremalt veerust "Sihtkohad". Vihjeks veel, et Bangkok ja Phnom Penh ja Tai riik asuvad Aasias.

Minu arust ei pea te viisat tegema, kuna teil ei ole vaja väljuda sel juhul piiritsoonist. Küll ma ei tea, kus või kuidas toimub chek-in järgmisele lennule.

Uuri lennujaama plaanilt:
http://www2.airportthai.co.th/airportnew/sun/index.asp?lang=en

Tõenäoliselt sa pead minema sinna Level 2 (saabumiskorrus) -> Transfer Passengers (plaanil pos. nr.8). Bangkoki lennujaam on hästi lihtne ja loogiline.

Info lennujaama kodulehelt selle kohta:

Transit/transfer passengers

will have to go to the airside area after they arrive at the 2nd floor of the concourse building from the aircraft in order to proceed with the transfer process before continuing to 3rd and 4th floors to complete departure procedures. In the case of transit passengers, they will have to go through the airside area to the departures service area in order to complete the departure procedures.