Bangkokist Krabile...

Palun infot, kuidas Bkk lennujaamast kõige mõistlikum viis minna Southern Bus Terminali? Neljakesi, käsipagasiga. Olen aru saanud, et tänavaid mööda liikudes on ummikud, ehk et taksoga minnes on piinarikas. Kas saan kasutada skytraini? Kas see läheb lennujaamast? Peatuse nimi või siis suund? Bussiplaani leidsin. Ei tahaks rumalasse olukorda sattuda, et taksojuhid "tõmbavad kohe koti pähe", ette tänades!

Ma sõidaks taevarongiga "SA City Line" linna "Phaya Thai" (30 min., pilet 45 THB) ja sealt taksoga "Sai Tai" (alates 102 THB) Veelgi odavamalt saab siis, kui "Phaya Thai"-st taevarongiga üks peatus edasi "Victory Monument" ja sealt kollane buss nr. 515 ( "Sai Tai" peatus, pilet 17 THB). Mõlemast kohast bussijaama ~10 km bussijaama.

http://bangkokairporttrain.com/index.html

Sai Tai bussijaam asub teisel pool jõge. Vaata asukoht Google mapist järgi.

Netiinfo kohaselt takso lennujaamast Sai Tai bussijaama alates 300 THB + kiirteemaks. See taksohinnakalkulaator annab ka odavama hinna: http://www.taxiautofare.com/th/Default.aspx?LocationID=191&Distance=41.183&Source=suvarnabhumi%20airport&Destination=Sai%20Tai%20bus%20station&Time=2437

Lennujaamast väljudes liigu paremale poole. Sealt leiad õige hinnaga taksod. Tüdrukud küsivad kuhu minek ja kirjutavad Sulle midagi kviitungi taolist juba valmis. Lisaks kulub paar korda 45 bahti kiirteede maksudeks. 4-kesi saab taksoga odavamalt ja mööda kiirteid kiiresti.