Bangladeshi viisa Dakha lennujaamas

Tere! Küsimus kõigile, kes on Bangladeshi reisinud viimase paari aasta jooksul. Kas kellelgi on olnud probleeme Dakha lennujaamas 30 päevase turistiviisa (visa on border) saamisega? Trikk on selles, et ma elan Austraalias ning lendan Bangladeshi Austraaliast (Eesti passiga).

Canberra konsulaarinfo lehel on kirjas, et juhul kui ma lendan Bangladeshi riigist, kus on Bangladeshi saatkond, siis ma ei ole "eligible to get visa on arrival/landing permit" ning peaksin viisa enne saatkonnas ära tegema.

Kuna tegemist on suht ekspromt reisiga sõbra pulma, mis kattub pühadega, siis ei ole mul võimalik Bangladeshi saatkonnast enam viisat taotleda.

Kas kellelgi on sarnast kogemust ja tahaks äkki muljeid jagada? ;)

Kirjutasin Sulle ka otse postkasti, aga kuna äkki kunagi kellelgi veel abiks. Mina sain 2014 lõpp viisa lennujaamast ja start oli Kuala Lumpurist, KL-s Bangladeshi saatkond ka olemas. Tasuks siiski alati http://www.iatatravelcentre.com/ lehelt viisanõuded üle vaadata ja ehk midagi vahepeal muutunud.

0
0

Tere,

Käisin novembris, sain piirilt probleemideta viisa. Pead maksma 51 USD (soovitavalt täpne raha) ja täitma paberid. Ma usun, et ei tohiks probleeme tekkida, minuga koos taotlesid viisat ka hiinlased ja nad said ka viisa piirilt.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased