Barcelona autorent Sants raudteejaamast

Tere

kas keegi on sealt rentinud? Kas keeruline leida kohta ülesse?

:)

Sa säästad vähemalt 50 euri kui rendid Barca lennujaamast, T2 terminalist. Sinna saab vist isegi rongiga Santsist praegu või lähedalt Placa Espanya`lt bussiga.

0
0

Olen kasutanud:

https://www.economycarrentals.com/en-gb,

või firefly ja mingi uus on: https://okmobility.com/en/rent/

Ise sõidan viimased aastad oma autoga, pole rentimist proovinud viimasel ajal.

0
0

Tänud, me ei taha lennujaamast võtta, tahtsime kesklinnast üheks päevaks auto võtta. pole seal kuskile parkida ja linnas liikumiseks ei näe mõtet, oleme kolm päeva saamegi jalutada. Üheks päevaks oleksime sõitnud Salvador Dali muuseumisse ja Loret De mari jalutama.

0
1

Kui plaan vaid üheks päevaks minna, siis võimalik ka kasutada meie Bolt Drive taolist teenust Getaround. Registreerid end äpis kasutajaks, broneerid äpis soovitud masina (üle linna eri paigus), algusajaks lähed kohale, Getaround Connect variandi puhul avad äpist auto, teed mõned pildid ja hakkad sõitma. Hind igal masinal erinev, aga algab ca 30€/24h, 200 km hinnas, lisakilomeetrid 13€/100 km, juurde kütus, kiirteemaksud ja parklatasud. Saab kiiremini kui kusagile teise linna otsa seigelda, esinduses rentida ja pabereid täita. Muidugi, kui ainult Dali muuseumi Figuereses ning Lloret de Mari soovida külastada, siis saab seda edukalt ka ühistranspordiga teha.

2
1

Kas see 30 € on koos kindlustusega, või tulevad mingid kulud juurde veel. Küsin, kuna sõber tulemas peagi siia külla ja autot vaja.

0
0

kalle73, kindlustuse kohta saab lähemalt lugeda siit: https://es.getaround.com/help/articles/ded19c090f45#drivers.

Vaatasin näiteks üht 30€/päev autot kaheks päevaks, miinimumpakett oli selle hinna sees (deposiit 150€, kahjukate 900€), +8€/päev sai standardpaketi (250€/100€) ning +16€/päev preemiumpakett (0€/50€). Kõigis pakettides on ka 24/7 autoabi ning tasuta tühistamine kuni 48h varem.

0
0

Mina olen kasutanud seda ettevõtet: https://www.quadisrentacar.es/en

Nad on nii 10 minutit jala Santsist eemal. Ühe parkimismaja keldris kolmandal korrusel.

Nende väärtus oli see, et nad ei ole igasugu imelikke lisatasusid leiutanud või mingit jama teinud nagu Goldcarid jne tihti teevad.

0
0

Arvesta sellega, et Loretis on suhteliselt kitsad tänavad ja kohti väga vabalt pole. Aga ise võtaks ka pigem rendika, kui hakkaks ühistransaga mässama.

0
0

Tere

Reisil käidud ja jagan pisut muljeid.

Rentisime auto Bookingust ja Clicrendist. Soovitan. Tegime ühe vea, broneerisime kella 11-ks saime küll parema auto, kuid aega läks kõvasti. Rahvast palju ja auto saime kätte tunni pärast. Linnast välja sõitsime ka tükk aega. Seega kui rendid võta varasem kellaaeg, saad õigel ajal minema. NB kasutasime 'WAZET ja pani jumala puusse, kontrolli vahepeal Google mapsiga.

Muud külastused kindlasti osta piletid ette ja arvesta pühapäeval paljud / enamus kohad kinni. Ka turg La Ramblas (imestasime).

Reisida on vahva :)

0
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased