Barcelonas soodsat öömaja

Soovitage soodsaid ööbimiskohti Barcelonas või lähiümbruses. Autot ei ole esialgu kavas rentida, seega linnast välja jäävad kämpingud jäävad ära kui just rongitee äärde ei jää:). Kahe lapsega päris noorte hostelites ei soooviks ka ööbida. Kõik nõuanded ja soovitused on teretulnud!

Ööbisime perega eelmise aasta märtsis Barcelona lähedal Viladecansis, Etap hotellis, 45 euri tuba.Kohe kõrval asub hotell Ibis, 59 euri toa eest.Bussiga sõidab linna umbes 20min.Rendiautoga sõitsime mõned päevad ringi.Peatusime Tarragona lähedal campingus la torre del sol, mis avatakse 15. märtsil. seal saab campingu 30,30€ ja sinna sõidab ka rong.Ilus koht mere ääres palmide all.Ilusat reisi!

0
0

Minek juuni alguses Barcelonasse, kolmeks kuuks. Kas keegi oskaks soovitada soodsat elamist või äkki on kellegil pakkuda üürile tuba? (igasugused nõuanded/soovitused on teretulnud :)

0
0

Eelmisel aastal leidsime siit foorumist ühe eestlase, kes pakub majutust enda korteris. Hinnad mõistlikud ja soovitused ning abi reisi planeerimisel garanteeritud. E-maili aadress [email protected] . Soovitan kindlasti ühendust võtta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased