Bed & Breakfast või hotell Roomas

Kas oskab keegi omast kogemusest soovitada B&B'd või hotelli Roomas, mis oleks soodne, aga samas korralik? Kuna ööbiksin Roomas 7 ööd, siis väga umbropsu ei tahaks kohta broneerida.

Rooma öömajasid on Trip.ee's mitmel korral arutatud, kas sa otsingud "öömaja Roomas", "B&B Roomas", "Bread and breakfast roomas" proovisid?

Ma ei tea, mis on sinu meelest soodne ja kas sa pead olema mingis konkreetses ümbruses ning millisel aastaajal... Mina olen tavaliselt turistidele soovitanud kolme B&B-d, leiab siit postitusest.

Veel võid surfata Vic70 positustes, temal on alati head nõu olnud.

Ei oska öelda, mis on soodne Teie jaoks, kuid mina olin novembris hotellis Portta Maggiore http://www.hotelportamaggiore.it/. 3748 krooni oli 2 inimest kaheses toas 3 ööd (pakkumise tegi Baltic Tours). Ei olnud midagi erilist, kuid korralik hotell. Kui kunagi uuesti minek Rooma, siis kindlasti valin selle hotelli. Hommikusöök(mahlad/ piim, helbed jne.) oli hinna sees. Hotelli teenindus oli super. Nt. sai vastuvõtust tellitud hommikul kella 5- ks auto järgi lennujaama, üldse, et oleks midagi juttu sellest olnud anti hommikusöök kotiga kaasa, kui võtme viimast korda ära andsin. Seda enam, et auto sai tellitud eelmine päev hoopis teise vahetuse käest. Lisaks saab Terminist jalutada hotelli (ca 20 min) ning hotelli juurest lähevad bussid/ trammid igale poole ning metroopeatus pole samuti kaugel. Colosseum asub umbes 30-40 minuti jalutuskäigu kaugusel hotellist.

Hmm ..pane otsingusse Chaplin Hostel vms, asub Rooma kesklinnas, soodne. Otsisin enda jaoks selle eelmisel suvel välja, aga käimata jäi. ;)

Kordan ennast, aga pane otsingusse Ulve Kärpuk- ta on eestlane, kes on juba 10 aastat Itaalias elanud ja ta üürib B/B näol väga soodsalt oma korterit (või tuba sellest) kesklinnas välja. Tal on ka oma kodulehekülg, mida ma siia ei kirjuta, kuna see oleks keelatud reklaam, aga seda ei ole google-st raske üles leida :)

Ma kinnitan sulle, et sa ei kahetse!! :)

Koik soltub sellest millal Te tulete. Turismi tipphooajal mis on Roomas: Martsi keskpaik kuni Juuni keskpaik ja September kuni Novembri keskpaik, on keskmised B&B hinnad sellised: Vanalinnale lahim keskus heade tingimustega B&B - alates 80 kuni 90 euro/oo tuba kahele koos hommikusoogiga Vanalinn, heade tingimustega B&B - alates 100 euro/oo tuba kahele koos hommikusoogiga Hotelli hinnad on kallimad. Madalal hooajal saab korraliku B&B keskuses katte keskmiselt 65 euro/oo tuba kahele eest. Tihtipeale teeb B&B peremees pikkema periodi puhul ka allahindlust, arge habenege seda kysida.

Tere!

Oskan soovitada kodust ja sõbralikku majutust Rooma kesklinnas (Piazza del Popolo lähedal). Trammipeatus maja ees, Piazza del Popolo'lt läheb metroo, kuid enamus vaatamisväärsusi on täitsa jalutustee kaugusel. Olen seal ise mitmeid kordi peatunud!

Huvi korral võid võtta ühendust: m.kaldamae@gmail.com

Soovitan väga eelmise postitaja pakutud ööbimisvõimalust. Peatusin seal terve nädala ning emotsioonid on ainult positiivsed! Ehedam kui hotellielu ning kesklinn tõesti väga lähedal. Kellel sõit Rooma plaanis, uurigu kindlasti lisainfot!

Marjo

Soovitan samuti soojalt Ulve korterit. Perenaine ise abivalmis ja lahke ning koht pole kesklinnast kaugel. Mõni peatus metrooga, jala umbes pool tundi minna.

ÖÖbisime ka RMP pool pakutavas korteris. Nagu eelnevad märkisid ideaalne koht neile, kes ei aja taga 5* hotelle. Pererahvas igati vahva ja sõbralik. Kesklinn on ka piisavalt lähedal, et sinna minna kas trammi või siis jalutades.

Kahjuks minu soovitatud majutus lõpetab sügisel tegevuse, omanik kolib Roomast ära. Kuni sügiseni saab seal veel peatuda.

Imelist Roomat kõigile!