Bellis Deluxe hotell Belekis - kas keegi käinud?

Tere,

Kas keegi on külastanud Belekis asuvat Bellis Deluxe hotelli? Küsin, kuna nii tripadvisoris kui ka booking.com´is on mõned vastuolulised kommentarid - kes kiidab, kes laidab, samas piltidelt jääb mulje, et tegemist siiski puhta ja viisakta hotelliga.

Endal on kogemusi väga heade Türgi 5* hotellidega aga ka väga kehvadega, seetõttu kaalun praegu hotelli reserveeringu muutmist.

Hoiatuseks teistele lastega reisijatele - hoolimata sellest, et Delphin Botaniku hinnangud erinevates portaalides on ülihead ja kõik külastajad kirjutavad kiidulaule, on tegelikult tegemist äärmiselt vana ja räpase, halba toitu serveeriva hotelliga. Minu negatiivne kommentaar eemaldati kärmelt ka tripadvisori ja booking.com lehelt.

Tere,

ei ole veel külastanud aga külastan oktoobris.

Tripadvisoris on mõni üksik negatiivne kommentaar ainult - ja need ka tunduvad sellised mitte tõsiselt võetavad.

Piltide peal tundub küll ilus praegu, eks saab näha kuidas on :)

Ma puhkasin Belekis 2014 sügisel oktoobri alguses. Valisin Papillon Belvil hotelli ja jäin rahule. Kallis oli, aga millegi üle nagu kurta ka ei olnud. Reisi korraldas Novatours.

Selle aasta mais sai külastatud Bellis Deluxe hotelli, väga rahule jäime :) Seal on tegevust tõesti nii suurtele kui väikestele, oma mini-loomaaed ja veepark. Söögid super-head!

Aitäh Raili12345, loodan, et ka meie seltskond jääb rahule :)