trip-krainetrip-ukraine-dark
Bergen-Copenhagen-Tallinn

Tere, Kas keegi teab öelda, kuidas saaks laevaga Bergenist (Norra) Tallinnasse? Arvasin, et ehk läheb midagi Kopenhaagenisse Bergenist ja sealt siis Tallinnasse või Stockholmi.. Kui kellegil on kogemusi sellise laevareisiga, palun infot.. Ei kannata lennukit ja väga tahaks laevaga Tallinnasse tulla.

Ette tänades! . . . Trip.ee lisas postitusse suured algustähed!

Taani ja Eesti vahel pole regulaarlaevaliini. Küll on Saksamaa ja Eesti vahel. http://www.colorline.com http://www.fjordline.eu Miks sa Bergenist otse Stockholmi ei tule?

Väga tahaks tulla kasvõi stocholmi kaudu.. aga millega ma Bregenist stocholmi siis saan? Just seda võimalust olengi otsinud ja kahjuks tulutult. Oskab keegi teadja öelda kuidas odavam ja lihtsam tallinna laevaga saada.?

Bergenist bussiga Oslosse ja sealt rongiga Stokki, kui just oma elu keeruliseks tahad ajada. Mina tuleksin sinu asemel Bergenist Airbaltikuga Riiga ja kui ajad klapivad, siis kohe edasi Tallinna, kui mitte, siis bussiga. Aga kui sa lendamist nii kardad, siis loksu bussiga, võid 50nok eest Bergenist Oslosse saada. Aga kahtlustan, et plaanitav minu arvates suht mõttetu laevatripp võib kokkuvõttes tuhandeid nokke maksma minna sul, rääkimata raisatud ajast.

Kuna Lennuki pagasi kaaluna on lubatud vaid 20kg ja iga järgmine kilo maksab roppu raha, siis loodan ikkagi leida laevatee Brgenist Tallinnani.

Jäta oma kontaktandmed; suhtleme ja kaalume võimalusi seal.