Booking.com

On keegi selle kaudu Londonisse ööbimist otsinud? Kas külastajate arvustused on tõsiseltvõetavad või on tegemist lihtsalt väga pirtsakate arvustajatega?

nn. Londoni odavad hotellid ongi viletsad

usaldada Booking.com-i.olen nende vahendusel palju kordi hotelle bronninud(raha ei võeta enne maha kui kohapeal maksad).Aga nagu öeldakse usalda ja kontrolli.Hea ülevaate ja klientide enda tehtud pildid hotellist ja arvustused saad www.tripadvisor.com

Kui oled palju käinud, ehk oskad öelda, milline on hea hotell, mis maksab ~60 naela öö kahele? Hea oleks 3-tärnikas, suhteliselt kesklinnale lähedal. Erilisi mugavusi ei taha, aga puhas võiks ikka olla. Booking.com ajab silme eest kirjuks. Hetkel on valikus neli hotelli: Blue Bells Hotel, Holland Court Hotel, Hanover Hotel ja Star Hotel. Ehk oskad sina või oskab keegi teine midagi oma kogemustest nende kohta rääkida?

olin juba booking.com püsikasutaja kui hotelclub-ile üle läksin, kommentaarid samuti asjalikud, hinnad tunduvad odavamad, lisaks nn preemiad püsikasutajale.

Ostsime ka booking.com kaudu ja kõik oli ok. Ööbisime Londonis Tony's House hotellis, Paddindgtoni peatusest 5min kaugusel, super asukoht minu meelest . Kaks ööd, kaks inimest, double room, wc ja dušš eraldi ruumides (oma toas kraanikauss) ja kokku 2365eek. See hotell sobib siiski ainult nv peatuseks, kui saab loobuda pea pesemise võimalusest (mul väga pikad juuksed ja mitte privaatsete duššide suhtes olen väga pirtsakas). Muidu oli hotell uskumatult kodune, voodi laiem kui meil kodus, toas kahekesi ringi liikuma väga ei mahtunud, lähemal uurimisel mõnest nurgast pisut öka. Jäime siiski rahule. Põhiline on ju super asukoht ja vahet pole kus magada kui linn nii huvitav!

pole pettunud. Tavalised hotellid on. Prussakateta.
Reisil ju hotellis nagunii vaid magad.

Oleks vaja hoida päeva lõikes reisikohvrid kuskil pakihoidlas. Kas Victoria keskuses on midagi taolist või Liverpool Streetil ?
Tänudega
Jüri

Victoria jaamas on küll pakihoidla.

Victoria jaamas on pakihoid olemas (peale rasket otsimist leidsime ) ,ühe paki eest tuli paar aastat tagasi maksta 5 gbp-nii et paki pigem 1 suur sumadan kui mitu väikest. Soovitan pigem oma hotelli jätta (nad üldselt lubavad, ka peale check outi) ja siis järgi minna.