trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kas julgeb osta Rootsi reisibüroo Ving kaudu lennu jaanuars Mehhikosse ja lennukorraldaja on Thomas Cook Scandinavian?

Tänud hr huhuu,äkki oskate veel soovitada kuhu seal kandis pidama jääda ,et päris küla ei oleks.Parem oleks kui lennukiga ei peaks edasi liikuma. Tnx Veix

Aga mis saab kui seda kollapalavikku pole tehtud ,kas ei lastagi maale või...

Aga mis vaktsiine nõutakse, endal tehtud hepatiit ja teetanus, kas sellest piisab, aitähh.

Meie minemas 4 perega 21.01-05.02,sai enne minekut ka uuritud kuidas kohapeal olukord on, meie välisministeeriumist ja üldjoontes soovitati mitte eriti ringi omal käel liikuda , kuna vabadusse pääsenud(põgenenud)vangid Haiitil olevat jõudnud Dominikaani. Aga hotelli territooriumil olevat ohutu. No ega ei jää mitte kohe 2-nädalaks hotelli territoriumile, aga eks sellest siis juba hiljem kui miskit teravat juhtub.

Igatahes meie reis läheb Londonist 21.01 ja ärasõit Londoni poole hakkab 20.01 ja FirstChoisist tulid piletid meile koju alles 19.01 , nii et mingist 2-nädalast ei saa juttugi olla ja ärge sellega arvestage. Ei teagi mis oleks siis saanud kui neid pileteid poleks tulnudki....

Reklaam,oli jah kõvem kui tegelikkus.Olin ka ise enne avamist kohal ja õnnestus ka järjekorranumber 9 saada, aga kui sai Finnairi näitsikule kuupäeva soov (jaan-lõpp)avaldatud, siis oli kiire vastus, et ega enne veebruari pole midagi pakkuda(Helsinki hulludel päevadel võeti paremad päevad ära)Veebruariks oli aga ainult kolme nädalase vahega piletid alles ja alles märtsis oleks saanud kahe nädalase vahega pileteid, aga see enam meile ei sobinud ja saigi teistpidi Tartusse tagasi kobitud ning nüüd ootamas ja otsimas järgmisi pakkumisi.Minu jaoks olid need mitte hullud-päevad vaid pahad päevad,sai juba isegi majutus valmis vaadatud.

Veel küsimus Hullude Päevade Piletite kohta, kas peab kindlasti kohale minema(Stock-Tall)või saab mujalt linnast ka osta(Tartu).

Kui ma õieti arusain ,siis lastele kuni 11.-25%. Hakkame siis arutama,kas lastega või ilma... V.

Oskad öelda kas Hullude Päevade pakkumises Bangkokki lastele ka sama hind või... Tnx,Veiko

Saadan siis juba mailile kirja.

siis võta Visa logoga kaardid kaasa, olgu see siis Visa Elektron või krediitkaart. Ei toimi hästi Maestro ega Master kaardid.

on kiire, andsin just oma GPS-i sõpradele Puertosse ja Miamisse ning nad tulevad tagasi 26.03, kas see päästab?

Puerto Ricos oligi villa, kus ööbisime www.rinconescape.com 4-magamistuba pluss igasugu muud toad ,bassein jne...ja tuli pere peale 80 USD öö.

kõige soodsama pakkumise www.thirthy.com .Suzuki SX4 sedaan(2 suurt ja 2 väikest kohvrit)maksis 1-nädal 150 USD,kindlustuse eest sooviti veel eraldi 100 USD-i juurde aga me ei võtnud ja probleeme ei tekkinud,ei auto andmisel kui ka nädala jooksul,aga kohtasime saarel eestlasi,kes olid maantee ääres auto ranniku äärde parkinud ja alla kaljust ujuma läinud, ning tagasi tulles oli klaas sisse löödud ja 1000 usd läinud ,nii et.....Ühel meie seltskonnal aga sõideti parklas autole külge ja sai mõlgi koos kriimuga aga tal oli kindlustus olemas, kuid auto äraandmisel seda mõlki ei pandud isegi tähele.GPS kindlasti kaasa või võtke rendist eriti USA-s,Puerto ise on paras pommiauk seal nii hullusti pole vaja, sest pole midagi eriti vaadata(kui mitte elu esimest reisi ei tee),aga Floridas ilma GPS-ta ei saa kuidagi.Kui konkreetseid küsimusi, siis vastan hea meelega ,sest ega tervet reisi ei jõua ära toksida,praegu veel eriti hea,sest pole veel aklimatiseerunud ja enne 6 hommikut uni ei tule.Mõned hea hinnaga autorendi pakkumised leiab nendest www.economycarrentals.com ,www.netflights.com , www.rentalcargroup.com

Võta kaasa kas sula või Visa(kasvõi elektron)ja toimib väga hästi nii PR kui FL,muud kaardid unusta ära,sai just eile tuldud.

Tnx,1000V soovi eest aidata aga sain täna murest lahti(asjatundja tegi copi ja laadis kaardi sisse.

Kordan uuesti palvet, äkki keegi saab aidata.

Tahaks ka kindlasti teada mis autorendifirma see oli, mille kaudu vastu pükse saite. Meil ka just mõte netist bronnima hakata, aga juba mitmes kommentaaris on juttu igasugustest lisatasude lisamisest kohapeal.

Seda vastust just ootsingi, proovin järele.

Teadjad andke teada kas vastab tõele , et Pricelinest saab osta ainult Ameerika krediitkaardiga või ei, sest kodulehel annab valida aadressina ainult USA ja Canada elukohta.

Kõik need kirjad aga mina vastust ei leidnud,sorry, ei oleks muidu tülitanud.

Suured tänud vaeva eest,sain palju asjalikku kõrva taha panna.