Bookinghouse

Tere
oskate öelda kas see on turvaline koht ,kust osta lennupiletit.Vaatan pileteid riia-malaga hind on 254 euri kuidagi odav tundub.Kuna finnairi ja muudelt lehtedelt ei leia selle hinnaga.Lihtsalt ei tahaks üllatusi.

Eelmine aasta suvel ostisime pileteid Horvaatiasse. Kõik OK

Olen pooled lennupiletid läbi bookinghouse ostnud. Siiani kõik ok olnud :)

Vt ka ryanairi lehelt, saad veel odavamalt :)

Panin suvalised kuupäevad, 1-le edasi-tagasi
olenevalt päevade valikust, võid saada veelgi odavamalt.
Samuti saab soomest malagale ryaniga

Stockholm (Skavsta) → Malaga T2
Saturday, 18 Apr 2015
19:15 - 23:35

▼1 Adult, 369.00 SEK

1 x Adult Fare
369.00 SEK

Malaga T2 → Stockholm (Skavsta)
Saturday, 25 Apr 2015
14:30 - 18:50

▼1 Adult, 699.00 SEK

1 x Adult Fare
699.00 SEK

Total 1,068.00 SEK

Aga millest siis on tingitud selline hinnavahe finnairi ja bookingulehel.

Palju maksab rayanairil äraantav pagas.Bookingus on juba äraantav pagas ka hinnas.Palju küsimusi aga planeerin esimest korda reisi omalkäel.Samas on väga palju negatiivset juttu bookinghouse kohta.

Kui netist otsima hakkad, siis leiad iga asja kohta negatiivset infot :)

Bookinghouse lehel on väga palju erinevaid firmasid, sellest ka erinevad hinnad. Vt, kes on vedajateks. Lisaks vt, kas on ümberistumistega või otselend, ehk kui pikaks kujuneb lennuaeg kokku jne jne

Lisaks saavad broneeringufirmad jm ju piletid palju odavamalt, kuna neil on lennufirmadega lepingud. Nad ju teenivad ka millegi pealt :) Siis saavad nad ka odavamalt müüa pileteid.

Ryanairi kohta leiad kõik vajaliku info siit:
http://www.ryanair.com/ee/terms-and-conditions/tableofoptionalfees/
Äraantava pagasi hind sõltub sellest, kas maksad selle ära juba reisi broneerides (siis 15 eur suund) või lennujaamas (siis 30 eur suund)
Kõrghooajal (high season) vastavalt 20 või 40 eurot.

Oleneb ka, kui kauaks lähed. Mõtle läbi, kui palju asju reaalselt kasutad. Ise käin tavaliselt nädalasel reisil vaid käsipagasidga (mis on hinna sees kõigil firmadel) ja pole kunagi millestki puudus olnud. Eriti just soojamaareisidel!

KÜsi

lend on riia-helsingi-malaga ja vedajaks ongi finnair lähen nädalaks aga kuna kaasas on ka lapsed 7 ja 11 siis oleks ikka vaja äraantav pagas ka ja kaasa tulevad 2 vanemat inimest kes kindlasti ei soovi ainult käsipagasit.Pagasi maksaks siis ja kohe proneerides.rayanair olen ise ka piilunud aga ,et nii on ikka väga suur aegade klapitamine.Seega mulle sobib see bookingu varjant hästi.Riiast viib finnair helsingisse ja sealt finnairiga edasi malagale.Ümberistumis aeg minnes 1,20h ja tulles 3h

Kui hästi ajad klapitad, siis saab ryaniga väga hästi ja päris soodsalt ka :)
Ära unusta, et ka igal lapsel võib olla käispagas!! Sest neile ostad ju samuti piletid!
Aga vaata siis parem nii, et kui läheksid ise helsingisse üle lahe ja saad ühe lennuga sinna. VBl tuleb odavam, laevapiletid ei ole kallid ja käivad pea iga tund.

Ma ei tea, kus sa elad, aga kui nt tln, siis riiga sõit tuleb ka samuti juurde 4 h ja maksab ka :)

tartust on minek nii et helsingi langeb ära siit lihtsam riiga sõita.ega see pagas kõige suurem probleem ole kui just see lennuaegade klapitamine.Pole ju varem tegelenud sellega ja oskused puuduvad.Aga kui nii pikalt ette osta kas võib juhtuda,et lennuajad muutuvad ja mulle enam need ajad ei sobi.

Jah, saan aru, eks tuleb harjutada :)
Ma olen lende kokku klapitades väga odavalt lennupileteid saanud.
Tihti läinud ka läbi stockholm skavsta soojale maale, sest sealt saab tõeliselt odavalt. Ja sinna soodsalt laevaga

Ei, lennuajad ei muutu :)
Lennud võivad vaid ära jääda, kui on streigid vm.. niisama lennuajad ei muutu.

Mis kuupäevadest täpsemalt jutt? Võtsin ka suvalised kuupäevad, nt 14-26. mai ja sain Finnairi hinna alates 250€. Muide, Tartust minnes võib ühe võimalusena kaaluda nn multistopp lendu RIX-HEL-AGP-HEL-TAY ehk siis lennata Riiast, aga tagasi lennata otse Tartusse. Riiast läheb lend välja kl 14, seega hommikuse Riia bussiga minnes jõuab ilusasti õigeks ajaks lennujaama. Broneerida saab nt ebookersi kaudu, hind 256€.
Või siis 11-19 mai Tallinnast mineku ja tulekuga, 236€, minek SASiga üle Oslo, tagasi Lufthansaga üle Frankfurdi, mõlemal korral kiire ümberistumisega, vaid 1h.

Sõit oleks alles sep lõpp tahaks minna 25sep-3või 4 oktoober.Äkki tasub veel üldse oodata nende piletitega.

Kui nendest kuupäevadest rääkida, siis kõige soodsam oleks hoopis Brussels Airlines Riiast üle Brüsseli 25/09-03/10. Soodsaim pilet on alates 190€ e/t, pagas hinna sees.

Minnes tuleks 7 tundi veeta Brüsselis, aga see on päeval ja kui varem pole europealinna sattunud, siis miks mitte, pealegi ei pea pagasit välja võtma. Tagasiteel ümberistumisajaks 2h20, broneerida saab nt www.opodo.de, www.edreams.de vms kaudu, samad piletid leiab ka bookinghousest, ent 20€ kallimalt.

211€ eest (bookinghouses 233€) leiab sama marsruudi pisut kallimana, ent minnes 3h lühema ajaga Brüsselis, Finnairiga Helsingi kaudu minek on 240€ ringis. Mõlema miinuseks on varajane väljalend Riiast, juba kl 6:15 hommikul.

Lennupiletite hindade ennustamine on tänamatu teadus, ent kui pagasiga hind Malagasse tuleb alla 200€, siis on see hästi saadud.

Buldooza palun aita veel lolli:)see brüsseliga pakkumine tundub hea aga kas ma pean bronnima reisi riga-brüssel ja siis brüssel-malaga.Vaatasin neid lehti mis andsid sealt nii ei saanud et riiga-malaga

ega mulle tegelt sobis ka bookingus pakutav hind 254 euri inimene aga lihtasalt kahtlane tundus see ,et booking müüb seda reisi 254 euri inim opereerib finnair ja finnairi koduleht müüb sama asja aga 370 euri inimene.

Ma vaatasin opodo lehte ja seal näitab küll 198€ hinda, lähtekohaks RIX ja sihtkohaks AGP, aegadeks 25/9-3/10. Tõsi, ainnalennul näitab ainult 2 vaba kohta sama hinnaga, seega kui suurema seltskonnaga reisida, siis võib rohkemate piletite ostul hind kõrgem olla.

meil minemas jah 2 last ja 4 täiskasvanut

Siis see Brüsseli variant ilmselt ei sobi küll. Nagu ütlesin, on ennustamine tänamatu tegevus, ent ise soovitaksin pigem oodata pisut (maksimaalselt juunini), kuni tuleb mõni Finnairi kampaania. Hea õnne korral võib isegi saada Tartu-Malaga-Tartu üsna soodsa hinnaga.

Aga kui nüüd see pileti odavus välja jätta kas siis julgeks osta bookinghousist piletid.Antud hetkel tundub see mulle hea pakkumine aga tiba nagu on kahtlus sees bookinghouse kohapealt.

Tripis aastate jooksul olnud kommentaaride järgi on bookingouse'iga kõik korras seni kuni sa pead nendega mingil põhjusel ühendust võtma. Näiteks lennugraafik muutub, uus pakutud variant ei sobi ja tahad alternatiivset lendu või raha tagasi jne. Hinnad on vist odavamad selle pärast ka, et klienditeeninduses on oluliselt vähem töötajaid kui mõnel teisel pileteid vahendaval firmal.

Tähelepanu peab kindlasti pöörama ka nende huvitavale süsteemile, et kui sa ei maksa lisatasu Abi pärast ostu teenuse eest, siis pead näiteks juhul, kui lennufirma tühistab lennu ja maksab raha bookinhouse'ile tagasi, ise bookinhouse'ile vist 40 eurot maksma, et neilt tagastatud raha tagasi saada. Mingeid muid põnevaid nüansse võib veel olla, mida muidu ei ootaks piletivahendajalt, aga millele hakkad mõtlema alles siis kui jama on.

Ise neilt kunagi midagi ostnud ei ole, aga tean küllalt inimesi, kes on. Kuna neist kellegil pole klienditeenindusega suhtlemine seni vajalikuks saanud, siis pole tuttavatelt ka mingit negatiivset tagasisidet olnud. Mulle endale ongi vastumeelne kehv klienditeenindus ja ootamatud lisatasud asjade eest, mis teistel on tasuta. Kuna ostetud piletite arv on aastas üsna suur ning aastate jooksul on olnud küllalt tegemist erinevate lendude muutmise ja tühistamisega, siis eelistan neid vahendajaid kellega asjad on hästi või isegi väga hästi sujunud ning väldin väiksemaid Leedu, Kreeka jms firmasid. Eriti juhul kui enamik negatiivseid kommentaare puudutab klienditeenindust, raha tagastamist jms.
Samas ma ei saa kindlasti öelda, et tegemist on halva firmaga.