andra805

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
19 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Jah, saan aru, eks tuleb harjutada :) Ma olen lende kokku klapitades väga odavalt lennupileteid saanud. Tihti läinud ka läbi stockholm skavsta soojale maale, sest sealt saab tõeliselt odavalt. Ja sinna soodsalt laevaga

Ei, lennuajad ei muutu :) Lennud võivad vaid ära jääda, kui on streigid vm.. niisama lennuajad ei muutu.

Kui hästi ajad klapitad, siis saab ryaniga väga hästi ja päris soodsalt ka :) Ära unusta, et ka igal lapsel võib olla käispagas!! Sest neile ostad ju samuti piletid! Aga vaata siis parem nii, et kui läheksid ise helsingisse üle lahe ja saad ühe lennuga sinna. VBl tuleb odavam, laevapiletid ei ole kallid ja käivad pea iga tund.

Ma ei tea, kus sa elad, aga kui nt tln, siis riiga sõit tuleb ka samuti juurde 4 h ja maksab ka :)

Kui netist otsima hakkad, siis leiad iga asja kohta negatiivset infot :)

Bookinghouse lehel on väga palju erinevaid firmasid, sellest ka erinevad hinnad. Vt, kes on vedajateks. Lisaks vt, kas on ümberistumistega või otselend, ehk kui pikaks kujuneb lennuaeg kokku jne jne

Lisaks saavad broneeringufirmad jm ju piletid palju odavamalt, kuna neil on lennufirmadega lepingud. Nad ju teenivad ka millegi pealt :) Siis saavad nad ka odavamalt müüa pileteid.

Ryanairi kohta leiad kõik vajaliku info siit: http://www.ryanair.com/ee/terms-and-conditions/tableofoptionalfees/ Äraantava pagasi hind sõltub sellest, kas maksad selle ära juba reisi broneerides (siis 15 eur suund) või lennujaamas (siis 30 eur suund) Kõrghooajal (high season) vastavalt 20 või 40 eurot.

Oleneb ka, kui kauaks lähed. Mõtle läbi, kui palju asju reaalselt kasutad. Ise käin tavaliselt nädalasel reisil vaid käsipagasidga (mis on hinna sees kõigil firmadel) ja pole kunagi millestki puudus olnud. Eriti just soojamaareisidel!

KÜsi

Vt ka ryanairi lehelt, saad veel odavamalt :)

Panin suvalised kuupäevad, 1-le edasi-tagasi olenevalt päevade valikust, võid saada veelgi odavamalt. Samuti saab soomest malagale ryaniga

Stockholm (Skavsta) → Malaga T2 Saturday, 18 Apr 2015 19:15 - 23:35

▼1 Adult, 369.00 SEK

1 x Adult Fare 369.00 SEK

Malaga T2 → Stockholm (Skavsta) Saturday, 25 Apr 2015 14:30 - 18:50

▼1 Adult, 699.00 SEK

1 x Adult Fare 699.00 SEK

Total 1,068.00 SEK

Olen pooled lennupiletid läbi bookinghouse ostnud. Siiani kõik ok olnud :)

Kes võtnud auto PlusCar'sist - kas neil on ka mingi deposiit või tagatisraha rendiperioodil, mille kaardilt kinni peavad? Kodulehel sellist infot ei leia.

Tegelikult on päris palju inimesi, kes aitavad sümboolse tasu eest hädast välja (eelkõige rekkajuhid jm) ja kohvrid kodumaale. Nii trip.ee-s kui ka googlist otsidest peaksid leidama nende kontakte, kes sellega pidavalt teelevad :)

Põhja pool külastaks Veneetsiat. Lõuna pool on mu meelest ilusam.. alates napolist. Nt capri saar, Otranto jne

Paljudes hotellides on ka arvuti ja printer olemas, kus on võimalik printida, kui välismaal olla ja Eestis seda teha ei saanud. Ei ütleks, et 5 eur piletid müüt on. Käisin Itaalias, piletil 1 suund oli 5 EUR + 5 euri suuna pealt mingi teenustasu maks vm. Tagasi tulles sama. Kokku läks 20 euri. Käsipagas on tasuta. Olin nädala reisil ja see pagaski jäi pool-tühjaks ja kõik vajalikud asjad olid kaasas. Mul paljud tuttavad samamoodi käinud, kõigil hea meel, et odavalt reisida saavad, ei ole veel keegi vingunud.

Eks selles on süüdi kliendid, kes ei jõua oma pileteid ise välja printida, sellepärast trahvi pidid maksma ja siis õiendama hakkasid. Sellepärast nad saavadki odavelende pakkuda, et neil ei ole tööl lennujaamades inimesi ja on nn iseteenindus. Kes soovib, et ta pilet lennujaamas prinditakse, saab lennata mõne muu, kallima firmaga. Vahet ei ole, mida tehakse, inimesed ei ole kunagi rahul. Eriti kärmed on need kommaneteerima ja hakvustama, kes ise selle firma teenusid ei kasutagi. Kusjuures ka teistel firmadel on samasugused trahvid, kui jätad toimingud tegemata või kohvritel ülekaal - selle pärast ei karju keegi. Kui maksad lennupileti eest 400 eur, siis on 40 eur trahv ok, aga kui saad lennata nt 5 eurose piletiga, siis ei ole? Olen ise ryanairiga korduvalt sõitnud ja ei ole siiani probleeme olnud. Ei ole ühtegi trahvi maksnud ja kõik on hästi sujunud.

Soovitan ööbida Mestres. Mandri peal on hotellid poole odavamad. Jaanuaris, kui Veneetsias sees oli alates 100 euri öö, siis mandril leidsin korraliku hoteli 25 eur öö (Hotel Ariston). Hotelli eest läks buss 10 minutiliste vahedega Veneetsiasse bussijaama. Bussiga läks u 15 min sõit.

Nimelt on lennujaamas aega 6 h. kella 23.30st kuni 06.30ni hommikul. Kas on sel ajal lennujaama lähistel kuhugi minna, on mõni koht öösel lahtI?