Bordeaux

Sõidame augusti alguses Prantsusmaale, sihtkohaks Bordeaux ümbrus, kindlasti ka Püreneed. Ehk leidub keegi, kes on omal käel sel ajal sealkandis seigelnud. Linnad ei huvita. Loodus, ööbimiskohad, veinimõisad. Kas peaksime ette broneerima ööbimisi, või saab jätta endale vabaduse valida kohapeal? Keegi arvas, et august, kui kohalike puhkusekuu võib olla majutusega probleeme. Tänus ette.

Loodus on Bordeaux kandis super. maalilised mäed-künkad mis on viinamarjakasvatamiseks ideaalsed. peaaegu terve läänerannik on ilusaid liivarandu täis puhkajate paradiis :). augustiks on kindlasti soovitatav ööbimiskohad broneerida kuna puhkajaid on väga palju. bon voyage!

0
0

Meie ööbisime Bordeaux Medoci veinipiirkonnas Domaine Les Sapins veinimõisas. Hästi armas koht, bassein hoovis ja hinnad toa eest kahele koos hommiksöögiga alla 100EUR Teised mõisad, kuhu sattusin helistama ööbimise asjus küsisid kõik rohkem.

Ümbruskonnas vaatamisväärtusi jagub alates veinimõisatest kuni Euroopa kõrgeima liivadüünini. Veinimõisate kohta saime mõisa peremehelt kaardi, seal oli vaid Haut Medoci piironnas ca 250 mõisa :)

Meie kogemuse kohta Bordeaux ümbruses saad lugeda - Bordeaux kogemus koos piltidega

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased