trip-krainetrip-ukraine-dark
Bosnia ja Hertsegoviina ajutine viisavabadus

Välisministeeriumi lehelt - http://www.vm.ee/est/kat_464/4509.html

Bosnia ja Hertsegoviina on otsustanud ajutiselt kohaldada Eesti kodanikele viisavabadust. Eesti kodanikud võivad viisavabalt siseneda Bosnia ja Hertsegoviinasse ajavahemikul 15.05.2004-30.09.2004.

Makedoonia, Moldova, Ukraina, Valgevene, Venemaa ja kas veel mõni Euroopa riik?

Aga Sarajevo on super. Muud ei ole kahjuks jõudnud näha... Mostarist sai vaid läbi sõidetud.

Huvitav, kas mullune suvine viisavabadus võiks ka tänavu teoks saada?

Kas see on tõsi, et sellest lühikesest jupist Aadria rannikul, mis on eraldatud Bos.-Her-le, võis ja võib ka siis mööda rannikumaanteed läbi sõita, kui viisat pole? Kas maha keeramine sisemaa poole võib lõppeda sekeldustega?

Keeramine sisemaa poole võib tõepoolest sekeldustega lõppeda. Kui Sa just sealtsamast kaudu tagasi ei taha tulla. Aga mina ei riskiks.

Sõbrad, ärge pabistage. Bosnia on väga okei koht. Olgugi sõja tõttu katki ja pisut vanakooli värki ajavad piirikad, ärge pabistage. seal pole midagi tapvalt hullu. sa oled ju lõppeks ikkagi turist. mis on kõige kehvem mis saab juhtuda - a) kui kellelgi on püss, ära hakkavastu b) ära hoia oma väärt asju nähtaval kättesaadaval kohal.

On kellelgi infot, kas ka sel aastal on ajutine viisavabadus Bosnia ja Hertsegoviinaga tulemas?

Kui kedagi veel huvitab,siis mõni päev tagasi käisin Horvaatiast Bosnias ja keegi piiril viisat ei küsinud.Väga viisakalt lasti üle piiri.Ja hinnad on peaaegu poole odavamad kui Horvaatias.

Imelik oleks ka, kui keegi viisat oleks küsinud. Kui ei usu, mida räägin, siis loe http://www.vm.ee/est/kat_428/3785.html