Brasiilia lõunaosa

Plaan on sõita märtsi lõpu poole Uruguaisse paariks nädalaks ning pärast seda veel ka nädalaks Brasiiliasse. Liiga palju raha ja aega ei ole, et läbi Brasiilia läbi rännata seega hoiame allapoole Uruguai lähedusse. Kui on aega vaid nädal, siis milliseid paiku soovitaksite? Mis on see must see? Olen ühe tiiru sealkandis juba teinud (Iguazu, Curitiba, camboriu jms) ja oskaks minna ise vaid samadesse kohtadesse, aga kindlasti on seal veel palju põnevat, mis veel nägemata. Kas tasub Sao Paolosse või Riosse pidama jääda või on seal ümber põnevamaid väikeseid kohti?

Oleneb mida teha-näha tahad. Kui Rio liiga kauge ei ole, siis oma mitmekesisusega sobiks see hästi. Nädalaga rohkem küll ei jõua. Lähemam on muidugi Florianopolis.

Sul pole palju raha ja mitte ka aega. Soovitan süüa korraliku lõuna Sao Paolos. Ära mine A la Carte restorani, need on liiga kallid. Soovitan Self service või Comida por quilo (rootsi laud) toidu kohtasid. Viimane, on selles mõttes hea, et pole vaja osata keelt ja saad nii palju süüa kui soovid. Võid ka kaasa võtta, kui ütled,et oled Baltikumist ja oled turist. Toiduvalikus on rikkalikult salateid, liha, pizzasid jne. Ja väga tähtis! Desinfitseeri käed, et sõrmedega süües mingit kõhulahtisust ei teki. . Head reisi!