Bulgaaria hotell Royal

Kas keegi käinud Bulgaarias Golden Sands hotellis Royal (3* hotell)? Estouri kodulehel näeb see hotell väga armas välja, aga pildid on tihti nii petlikud. Plaan mehega septembris minna Bulgaariasse, aga ei olegi suutnud otsustada, kas peaks uurima ainult lennupileteid ja otsima kohapeal öömaja ise või võtma siiski täispaketi (lennupiletid+hotell). Vaatasin, et siin foorumis ka mitmed eestlased pakuvad majutust. Kas keegi seda ka kasutanud? Hind tundub väga normaalne-40 euri ööpäev. Ootaks veel nõuandeid selle maa kohta-mida vaadata, kuhu minna...

Hotell väljas ja alt on ilus.Aga sees jätab soovida.Meil ja ka teistel eestlastel oli seal juunis põrand rikutud.Suured mustad plekid olid peal.Vannituba oli koguaeg vee all kuna polnud ehitatud kaldu.vaade mudugi merele on super(Y)rannale lähedal.veel häiris see,et koristajad olid söönud teiste eestlase toitu toas.Oleneb muidugi mida vaja.Meid enam lõpuks see põrand ja muud asjad ei häirinud vaid mõtlesime,et käime siin ainult magamas.:Dkuna ise ka plaan uuesti minna,siis lähme kindlasti teise hotelli, et ennast paremini tunda.

0
0

Tulin just 2 päeva tagasi Bulgaariast ja olin hotellis Royal. Võin öelda et hotell on väga ilus.Tubadega võib kindlasti rahule jääd. Remont on seal juba lõppemas. Ainuke asi mis natuke vb häiris oli see, et elektrit polnud päeval paar tundi. Septembriks aga peaks seal remondiga ühel pool olema. Soovitan kindlasti minna.

0
0

Bulgaariast, võin öelda, et valik on õige. Ise käisin Sunny Beachil ja olin hotellis Izola Paradise, mis on kah 3* hotell, aga mitte ühtegi halba sõna pole öelda selle kohta. Tutvusin seal ka ühe eestlasega kelle nimi Andrus ja kes tegeleb ka seal nn kodumajutusega. Sai käidud ka tal külas ja nägin neid kortereid, mis ta välja üürib, koht oli mõnus, rahulik piirkond, rannast oli 10-15 minuti tee, mis on just selleks hea, et kui tahad rahus puhata siis pole lärmi kuulda nagu on ranna lähistel hotellides. Maja kus tal korterid on 24h videovalve all ja samas on ka valvur, olemas on bassein mis on kohe 5 m toa uksest ja 15 m eemal kohe söögi-joogi koht. Kauplused on 3 minuti tee kaugusel, igatahes super koht, mina soovitan. Inimene ise, kes neid välja üürib on sõbralik ja rõõmuga on giidi eest kui on soovi. Mina isiklikult lähen järgmine kord kindlasti tema poolt pakutavasse korterisse, mis on mitmeid kordi mugavam ja kasulikum kui hotell. Samas soovitan ka teistele kõigile seda.

0
0

Olime juulis Sunny Beachil kortermajutuses kohas nimega Pacific II. Maja on tuttuus ja vinge basseiniga (isegi mullivann bassu sisse ehitatud). Korter oli puhas ja tiba-toba nagu uuest asjast oligi arvata. Mahtusime neljakesti lahedalt ära. Kõik noad-kahvlid-klaasid-rätikud jms. olemas. Kaugus rannast ca 300-400m, nii et läbu meieni ei ulatunud. Olen oma reisidel igal juhul eelistanud villa/korteri rentimist hotellidele, sest ei kannata, kui mõni lakku täis eurooplane mul käe-jala juures rögiseb. Eriti kehtib see Bulgaaria ja Sunny Beachi kohta, kuhu lääne turist tuleb odavate hindade jahil läbustama. Võrreldes Kuldsete Liivade ja Sunny Beachi hinnataset, pean ütlema, et SB-s on hinnad oluliselt odavamad: nagu oleks Norrast Eestisse sõitnud;) Kokkuvõttes: seda Pacificut soovitan soojalt. Selle eestlastest abielupaari, kes välja rendivad, kodulehekülg on http://pacific2.co.cc/ Igal juhul soovitan vältida Sunny Beachil hotelle nimega Orel ja Astoria (mida pakuvad Eesti reisifirmad)! Käisin seal külas ning Orel meenutas seest vana head Inturisti. Riu Helios oli väga korralik, kuid selle eest küsitakse ka vastavat hinda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased