Viimased kommentaarid

Sama küsimus - Laupäeval 22.05 bussiga Tallinnast või  Pärnust Riiga ja sealt edasi lend Barcelonasse. Milliseid teste või asju nõutakse nii piiril (või juba bussile minnes) kui ka lennujaamas enne lennukile minemist? Lend on Ryanairiga. Tänud!

Hispaanias, Valencias ei kurda, kuigi kisub sinna 35+ kanti. Ehk siis täiesti normaalne kohalik suvi! Õhtuti, nii kl 21.00 ajal on tavaline +30 ja peale seda hakkab jahenema.

Tallinnast soovitan mina hakata hääletama Pärnu poole kusagil kella 16.00-i ajal Viljaku peatusest natsa eemalt... ise olen sealt mingi poole tunniga minema saanud.Muidugi on ka hädaohuks see et saad kuni Haru teeni...Sealt on vähe jamam edasi liikuda :( Pärnust Riiga ma pole erilist vahet täheldanud et mis kell minema liikuda... Tagasi tulekuga on sama et nagu erilist vahet pole mis kell sa näppe loopima hakkad... Igatahes edu...

Mine Bulgaaria Sunny Beachile :D

Bulgaariast, võin öelda, et valik on õige. Ise käisin Sunny Beachil ja olin hotellis Izola Paradise, mis on kah 3* hotell, aga mitte ühtegi halba sõna pole öelda selle kohta. Tutvusin seal ka ühe eestlasega kelle nimi Andrus ja kes tegeleb ka seal nn kodumajutusega. Sai käidud ka tal külas ja nägin neid kortereid, mis ta välja üürib, koht oli mõnus, rahulik piirkond, rannast oli 10-15 minuti tee, mis on just selleks hea, et kui tahad rahus puhata siis pole lärmi kuulda nagu on ranna lähistel hotellides. Maja kus tal korterid on 24h videovalve all ja samas on ka valvur, olemas on bassein mis on kohe 5 m toa uksest ja 15 m eemal kohe söögi-joogi koht. Kauplused on 3 minuti tee kaugusel, igatahes super koht, mina soovitan. Inimene ise, kes neid välja üürib on sõbralik ja rõõmuga on giidi eest kui on soovi. Mina isiklikult lähen järgmine kord kindlasti tema poolt pakutavasse korterisse, mis on mitmeid kordi mugavam ja kasulikum kui hotell. Samas soovitan ka teistele kõigile seda.

See sadama asi oleneb sellest et mis laevaga tulla, sadamatest saab raudteejaama kas siis bussiga, Tallinki sadamast buss nr 15, pilet on soovitav osta 3.80 eest, saab edasi sõita sama piletiga lennujaama või siis teistest sadamatest trammiga, olenevalt sadamast siis kas tramm nr 3-ga või 4-ga. Praegu on vist kõige odavamad Vikingline laevad või Ecerö line laevad... . . . !

Ei ole keeruline. Sadamast lähed Rautatientorille, see on kohe kesklinnas ja nagu nimigi ütleb siis raudteejaamas ja seal t bussiga nr 615 või 615t. Sõit on pool tundi ja pilet on 3.80 euri Kilomeetreid sinna umbes 20-25 . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

tänud linkide eest...esimeses oli veel kuidagi midagi aga horizonis pole küll miskit...soome reisibüroodest saab törts odavamalt

jah,ehk siis per kärss 400 euri...

Reisilt ootan liivast randa,päikest ja ka silmadele vaatamisex miskit ja enese harimiseks kultuuri osas...Autoga ei liikle ning viimase hetke pakkumistes pole ma kah miskit sobivasse hinnaklassi jäävat kohanud

Tegelikult isegi valdav osa ehk 90 % on ikkagi pühapäeviti suletud...