Bussiga Saksamaale.

Oskab keegi öelda, milline oleks võimalikult väheste kulutustega sõit Tallinnast-Münchenisse. Kas on Eestist olemas ka regulaarne bussiühendus Saksamaaga?
Tänud kõigile vastajatele.

Miks bussiga? Alati soovitaks anda ka oma reisikuupäevd, siis saam sind ka paremini aidata. Kui oled paindlik, siis nt 30. augustil maksab Ryanairi lend Riga-Bremen 22.31 latti. Deutsche Bahni Schönes Wochenende pilet maksab 37 € (googelda ise või otsi Tripist)! Tallinn-Riia lennujaam Ecolinesiga 220 krooni, kokku seega umbes 1100 krooni. Ecolines Tallinn-München 1614 krooni. Do your maths...

Jeeva, Eurolinesist oled midagi kuulnud?

Noh, see kallivõitu - 1934 EEK ots. Ecolines on ka täitsa talutav, Neoplan on uue bussiga päris hästi hakkama saanud. Vanad Setrad ja Taisto Neoplanid on muidugi rõvedad. Ei oska küll pikemat otsa kommenteerida, sõitsin Ecoga kuu aega tagasi oma reisi eelviimase segmendi Valga rongijaamast Tartusse. Hetkel isegi ei meenu, mis busse Eurolines pikkadel otstel kasutab, ilmselt midagi kahekordet ikka. Irizar PBd on ju ainult lähiliinidel, sellega sõitsin Panevežysest Riiga, soovitan! (y)