Canada lennujaamas

Varsti on soit Kanadasse - Vancouver. Olen kuulnud juttusid, et inimesi piinatakse lennujaamas. Kysitakse terve hunnik dokumente, hotell kus oobid, auto rentimise paberid. Head inimesed, kes te olete kainud seal, raakige kui hull see asi seal ikkagi on? Enda arusaama jargi arvan, et Kanada on yks sobralikumaid kohti soita.

Inimesi piinatakse seal tõesti kõige hirmsamal kombel. Ning tõepoolest, vaevalt oled lennulaamas jala maha saanud kui tursked sellid su oma hoole alla võtavad. Abu Gharaib või Guantanamo Bay on Canada kõrval lausa tõelised puhkekodud.
Ning sellist hunnikut dokumente, nagu need canadalased näha tahavad, ei jõua ükski normaalne inimene kaasa tassida.
Peaasi on aga see, et sellest hotellist, kus ööbida kavatsed, ei tasu kellelegi iitsatadagi. Muidu kraabivad poisid juba järgmisel ööl su ukse taga ;-)

Kui reisid, siis varitsevad sadistid Sind igal sammul. See on julm teema. Ma olen ise ntx vähemalt 10 erineva riigi piiril eriti jõhkrate meetoditega ära piinatud. Kõige hullem oli USA piir, kus töötavad eriti rafineeritud julmurid.

Tegelikult on nii, et igasugused bürokraatiariigid (ntx Valgevene, Mauritius, Bahrein jne) pedereerivad turiste piiril lihtsalt pedereerimise pärast; oma turvalisuse pärast kartvad ja väga kergelt haavatavad riigid (ntx USA, Canada, Austraalia jne) piinavad turiste seetõttu, et olla kindel, et Sa lennukiga Valget Maja või mõnd olulist neegrite getot ei ründaks või kohalikult toredalt kodanikult illegaalsel viisil töökohta ära ei rööviks (praegu on ülemaailmne masu ka veel) ja siis veel ntx Venemaa, mille piiril võidakse Sind pedereerida seetõttu, et sa oled juhtumisi EV kodanik.

Ja, palun, ära esita rohkem ajuvabasid küsimusi, eriti, kui jutt käib tsiviliseeritud maailmast a'la Kanada.

NB! Palun vabandust rassistlike, šovinistlike ja antiimbetsilllike väljaütlemiste pärast.

Teema lukku.