Cancunis hotellis majutus

Tere! Minek Cancuni. Sooviks majutuda võimalikult keskuses kuid samas ka ranna lähedal. Või kus oleks üldse hea piirkond seal hotell võtta? Meeldiks, et restod, klubid, poed oleks lähedal, samuti ka rand. Ja oleks lihtne liikuda erinevatesse kohtadesse☺️ Soovitusi...

Cancuni majutust planeerides tasub esmalt kaardile vaadata. Linnal on kaks osa - esiteks nn 'vana Cancun' (Centro), kus asuvad suuremad ostukeskused, palju poode, restosid jne ning sellest läänes 'uus Cancun', mis on ca 40 km pikk rannariba. Keskuses ja ranna lähedal on seega seal suht ilmvõimatu soov, tuleb teha valik. Uue Cancuni hotellid on enamasti kõik ok, aga tuleb arvestada et mingeid suuremaid kaubakeskuseid seal pole, küll on seal üks klubikvartal Mandala Beach Clubi kandis.

Erinevatesse kohtadesse liikuda on muidu lihtne, Uber, takso või buss. Mõlemaid piisavalt tihedalt, hotellitsoonist vana Cancuni kesklinna ja tagasi viivad iga paari minuti järel bussid R1 ja R2, üks ots vist 12 peesot ehk 0.60 EUR. Neil esiklaasil ka suured tahvlid, mis näitavad, kuhu need bussid viivad (Mercado, Centro, Walmart...).

5
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased