CDG1 > Gare du Nord

Sellel teemal on siin küll kirjutatud, kuid tahan, et keegi minu teadmisi kinnitaks või ümber lükkaks...

Lennuvälja 1. terminalist viib tasuta buss mind 2. terminali ja sealt saan juba RER-iga Gare du Nord'i. Kas on nii? Kui RER-i sõiduplaani vaatan, siis on seal ühe peatuse nimi CDG1. Kaardi järgi ma küll ei ütleks, et RER sealt päris läbi sõidaks. Äkki olen väga valesti asjale pihta saanud? :)) Igatahes kuidas siis lood on?

Kui sa tuled CDG1 lennukilt maha, siis jälgi viitasid (pärast seda, kust oma kompsud oled kätte saanud), rongi pilt peaks peal olema ja kiri RER. RER B alustab CDG2st, järgmine peatus CDG1 ja siis juba viuhti u 30minutiga linnas. Kui mäletan õieti, siis Gare du Nord oli lausa esimene peatus Pariisis. Aga see kõik on kohapeal väga lihtsaks ja arusaadavaks tehtud, eksimisvõimalust praktiliselt pole kui just päris silmad kinni ei lähe.

0
0

Asi oli lihtne ja teistele siis ka teadmiseks... CDG2-st viib linna RER (nagu eelkõneleja kirjutas). CDG1-st CDG2-te viib selline vidin nagu CDGVAL, mis on tasuta! Pileteid RER-ile soovitaks osta piletimasinast (need on igas jaamas ja tunnistavad pangakaarte). Üks pilet linna maksab 8,20€. Nii et asi oligi lihtne :)

0
0

kas piletimasinad tunnistavad ainult pangakaarte või ikka sularaha ka`?

0
0

ehh.... no loomulikult sularaha ka. no on ikka probleemid ja k6hklused siin m6ningatel :)

bon voyage!

0
0

Igasugu masinates sularaha kasutamine pole nii loomulik midagi! Aga kõnealused masinad tunnistavad metallraha, kuid tavaliselt võetakse sularahana kaasa ikka paberraha. Kaardiga on asi väga mugavaks tehtud...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased