trip-krainetrip-ukraine-dark
Cervinias majutus

Plaan minna 6-8 inimesega Cervinia kanti suusatama. Kas kellelgi on kogemusi selles piirkonnas pakutavate kodumajutustega (apartemendid, majaosad) ja teab mõnda konkreetset kohta või infolinki soovitada?

Olen kaks viimast talve cervinias suusatanud. Suur valik erinevat majutust aadressil http://www.cervinia.it/Accoglienza-e-strutture/Appartamenti-e-Affittacamere.aspx. Valtournenches on veidi odavam ööbida ja lihtsam ka ööbimist leia. * * * Tekst parandatud, puuduvad suured algustahed.

Mis ajal plaanite minna? Aga jah, majutust iseseisvalt Cerviniast leida on raskem kui mujal suusakuurortides. Aga internet on tubliks abiks, ning kui saata ports järelepärimisi enam-vähem ok tunduvatesse hotellidesse, peaks mingid vastused ikkagi saama. * * * Tekst parandatud. Palume hoiduda kirjavigade tegemisest.

Tänud vastanuile. Eks tuleb hakata siis järelepärimisi tegema. Muidu plaanis märtsi esimeses pooles minna.

Hotel Tersivat kus ise olime, see on küll Valtournenches kuid hotelli omanik viib ja toob oma väikse bussiga iga päev mäelt oma kliente. Eraldi maksta pole vaja. Küsige sealt: htersiva@libero.it Nende itaallastega on nagu on, kuid selle kohakese peale võib alati kindel olla. Teenendamine on hea ja omanik väga täpne. Hinnad ka normaalsed ja väga head itaalia toidud. Soovitan soojalt.