Ceuta

Tere.Kas keegi on ratastega Ceutast edasi Maroko poole sõitnud-radiaalinud? Kui Ceutast Marokosse rattal siseneda- millised on viisaprobleemid ? Kuis teha väike pilguheit Aafrika mandrile ?

Eesti Välisministeeriumi andmeil on Maroko 90 päeva viisavaba EV kodanikule.

0
0

Ilmselt sulle lüüakse passi tempel ja pead täitma kas reisikaardi või kohaliku politsei kaardi kuhu märgitakse aeg: 24H või 48H. Euroopaliidu passiga pole seal mõtet vehkida, see on nende jaoks mõtetu papitükk. Reisisin nädal aega järjest sisse ja välja seal, see on tohutu piin

0
0

Abi hea. Kuis teeksid miskit kui enam kui 600 km ei viitsiks vändata . . . !

0
0

Kas avastaksid maad Vahemere ääres või siirduksid Tangerisse?

0
0

Kui jumal tervist ja raha annab, siis aastal 2011 tahaks teha pikema tiiru Marokos, siis juba sisemaale ja mägedesse ka. Umbes nii: Ceuta - Fes - Erfoud - Merzouga luited - Ourzazate - Marrakesh - Meknes - Tanger. Aga sinna on veel palju aega ja pole täpsemalt uurinud, kas see ka füüsiliselt teostatav on.

0
0

Täitsa huvitav, et minu rajad kipuvad Brutuse omadega kattuma. Endal ka 2011 plaan Marokos ja võibolla mujalgi Aafrikas rattaga ringi vändata. Sellel suvel sai juba Tangeri suunas lahkuvale laevale lehvitatud. Praegused mõtted ongi Tarifast teele asuda, tuleb vaid leida soodus lennureis Gibraltarile. Marokos peaks saama ametlikult 90 päeva viisavabalt liikuda ja tean ka inimesi, kes on seal käinud ilma igasugu probleemideta.

0
0

Tere. Küsimusi veel. Kuis Ryanair suhtub ratastega ( pakutud kujul ) reisijatesse. Kuis Marokos suhtutakse rattamatkajatesse rongides ja kas rongisõit kallis või suht soodne.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased