Charmillion Club Aqua Park- Sharm El Sheikh

    Kas on kellelgi midagi iseloomustavat rääkida sellisest hotellist nagu Charmillion Club Aqua Park- Sharm El Sheikh? Plaanis minna sinna nelja-aastase plikatirtsu- ja sõbraga detsembri keskel. On see veekeskus veel kasutamissõbralik oma veetemperatuuride poolest sel ajal? Kuda on söögid ja üldine mulje? 

Kui see on Sea Life ja Sea Clubi kõrval siis vähemalt tundus ok olevat (olime Sea Life ) neil ühine territorium . Kuna olime jaanuaris siis erilist viitsimist vette minna polnud ja seal veekeskuses polnud palju inimesi .Muidu on norm hotellid , jaanuar - veebruar oli palju kohalike see aasta jaanuaris.  Detsembris peaks olema sooem . Söögid on norm . Animaatorid olemas seega on mida teha , 3 hotelli peale on palju ruumi .

1
0

Muideks soovitan valida hotelli kus on hea laste animatsioon , see on minu arust parema väärtusega kui veekeskus, veekeskus mõne mäega on lihtsalt boonuseks 

1
0

Hei,

Charmillion Club Aqua Park ei ole kahjuks ülejäänud 3 hotelliga samal platsil vaid on u 1 km eemal sisemaal. Randa viiakse ülejäänud hotellide randa, veepark on nteil omal. Kui Youtubest otsida valgevenelaste reisikanal travel24 siis see pere on seda hotelli külastanud ja hinnanud, neil on päris hästi üles ehitatud ja süsteemsed hotellivideod.  Charmillion on tugeva keskmise taseme kett, kunagine sakslaste lemmikuid. Clubil pole ka viga, kompaktne ja veepargiks ehitatud, peamaantee ääres seega vajadusel saate ringi liikuda nii busside kui taksodega, oma hotelli transfeerid peaksid ka olema. Basseinid seal on talvel soojendusega.  Detsembri keskpaik on veel ilma poolest päris mahe, siiski vee temperatuur basseinides jah juba kukub.

2
0

 Tänud kommentaaride eest. Seda hotelli iseloomustav video on siin (vene keeles):  https://www.youtube.com/watch?v=NLUDfrF7l8I

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased