dim123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

167 meeldimist
7 postitust
399 kommentaari
Viimased kommentaarid

heh ei taha norida aga "Ettevõttest" või "Firmast" leht ei peagi sisaldama kontakte  :)

Aga see firma on juba 3 korda vahetanud nime , huvitav miks

to tutkaonu

Usud või mitte aga näiteks päris paljud lapsed eelistavad basseine , neid see meri ei tõmba nii kõvasti

to ago7 

Siis on teil joppanud . Lohusuus teisipäeval oli parmud  väga suur nuhtlus , ei saanud isegi riideid vahetada , kiiresti jooksuga vette ja tagasi autosse . Sääse mürk kuidagi veel toimis aga peale vees käimist oli probleem  tagasi

tundub et hetkel on see kinni turismi jaoks . Probleem ei ole viisas vaid turism on kinni pandud .

To mansika

58+82 euri lisaks , muud midagi

Raul 

ametlikult seaduses pole veel sellist asja olemas . 

Tore et nad aktsepteerisid sinu puhul läbipõdemise tõendi , kuigi ei mingit kohustust pole . 

35.3  1 on PCR test 

35.3 2 on kirjas et editad dokumendi mis tõendab et sa pole nakkatuv , mingit konkreetikat pole olemas seega see on väga hall ala . 

180 päeva läbipõdemise sertifikaat seaduses punkt 38.18toimib ainult tingimusel et on 38.19 täidetud aga see hetkel käib ainul Lätti kodaniketele .

Seega kui Covid EU gateway hakkab normaalselt tööle saame paremini liikuma ja siis on juba suur lootus et vaktsineeritud ja läbipõdenud ei pea muretsema .

Raul

Eksitad inimesi , siiani on vaja PRC testi. Tehes covidpass.lv ankeeti kinnitas et sul on test tehtud 72 tunnine

Google maps on hea marsruudi koostamisel.

Waze kiirusekaamerad , politsei realandmed.

IGO on üks parimatest Navi programmidest.

Maps ja Waze on halvad realaja navid , eriti seal kus on rohkem kui 2 sõidurida ja ristmikuid.

to Buldooza 

Arusaadav , aga nemad just paar päev tagasi tegid endale selle digipassi . 15 juuni kavatsevad ühineda  EU ühise süsteemiga , seega on lootus et alatest sellest ajast PCR tekivad muudatused

On lootust et nemad varsti hakkavad aktsepteerima vaktsineerimise passi , nende enda oma pass töötab kui Läti ja Eesti suudaksid nüüd kokku leppida et paberkandjal aktsepteerivad oleks hea , kui ei siis ootame kuni nad oma IT süsteemi panevad paika ( 1 juuli vist oli EUs tähtaeg )

Palanga soomlastele meeldiks kindlasti , hea rahulik , park + merevaigu muuseum ja kohe promenaadi keskel baari/restose ja siis järgmisesse baari/restose . Kui rahvas nats noorem siis kambaga suure ratta peale õlled näppu ja tiirutama

Tartus TÜ kliinikum 57 eur, aga peab paberile ise järgi minema mis on miinus . TÜ suurem pluss et saad hommikul teha , SYNLAB on alatest 13:00 . See käib tartu kohta

Tegelt veel kõik sõltub teenuse pakkujast. Mõned aktsepteerivad niiöelda deebet kaarti millel on CVV, seega tavaline deebet. Eesti omadega alguses oli kõik ilus aga mingi aeg kus keerati turvalisust peale, enam ei õnnestunud isegi Ryanairi pileteid osta, seega mis olukord on praegu ei oska öelda. Soovitan võtta  Revolut näiteks nail on VISA ja panna piisavalt raha arvele . Kui läheb läbi on tore, kui ei, siis sama kaardiga ja täiskindlustus peale. Või kui 2 inimest reisib siis ikkagi võtta additional driver ja maksab teine inimene tavalise kreeditkaardiga . Lisan veel siin et suvaline kreeditkaart kus on limiit väike võib tekitada probleemi kuna pank ei lase suuremat summat bronnida

Hispaanias nad ei taha sulat saada ja ei võta seda , ainult kaardimakse ja kaart peab olema juhi oma , s.t ei saa autod võta enda nimele ja maksta naise kaardiga.  Ilma krediitkaardita ja deposiiti maksmata pead võtma lihtsalt laiendatud kindlustuse mis on ala 20 euri päev. Seega soovitan võta see lisakindlustus ja olla muretu edasi , siis ei pea tagastamisel igat kriipsu seletama ja pildistama ennem kõik kahjustused

to ago7 

Aga ikkagi sellistes riikides(Bulgarija , Egiptus , Türgi ... )  kus on AI ja nii palju turiste , Kohalik alko on alla igasugu arvestust ja lisaks võib veel olla vufel  - kui olla objektiivne . Ainuke mis on see on õlu sest see on enam vähem igal pool sama .  

Ja kui inimene näiteks joob Absoluti viina ja koha peal tal on parimal juhul Laua viin , ja Henesi asemel on sama Laua viin suhkru teega , siis ei saa öelda et igaüks leiab midagi . 

Ja ärge unustage et sellistes riikides silt Hennesy ei tähenda veel et seal on sama jook :) 

Bulgaarias on head söögid ja restod igale maitsele , seal  saab kõike ja parimat :) 

Seega soovitus osta lennujaams endale kaasa või siis koha peal mõnes alko poes korralikuma joogi .

Ega need kohalikud kanged joogid on igal pool alla igasugu arvestust. 

Ainuke mis neid ühendab on kangus ja rõve maitse  :) 

Õlu on täitsa joodav loomulikult kui neid on klaaspudelist, mitte 2.5 liitrisest plastikust , kõik restod/baarid reklaamivad/valavad imeodavalt seda plastik pudelist õlut brrr ...

Confido on kuni 48 tundi ja mitte mingi nippiga polnud seal võimalik nende poolt saada kinnitas et saaks kas või 24h . Seega kuni 48 tundi , muud  aega nad ei saa garanteerida.

to Emand 

Kuidas teil õnnestus selline olukord , pidite ikka kõige viimastena tegema checkini muud moodi nad ei paneks teid kuidagi eraldi ?

Hispaania testi vastuse tehakse 8-12 tunniga maksumus 120 euri ja kui tahad tunniga 150 euri Alicante piirkond . Just elmise nädal suhtlesin inimesega kes seal elab ja teeb ärireise . 

Näiteks näide siin https://www.imedhospitales.com/pruebas/

Sõiduautoga 

https://roadservices.shell.com/en-gb/tools/tollcalculator/

https://www.viamichelin.com/

Kuigi mõlemad näitavad vähem kui oli see 4 aastat tagasi . 

Aga mingi 150 vähemalt pead arvestama , enda arust 4 aasta tagasi oli Alicante-Eesti 200 ringis minul .

Basseinid peavad jah loomulikult soojendusega olema, muidu jama , eriti praegu.  Mulle isiklikult meeldib Domina Harem, suur territoorium , hea rand. 

Väga korralikud rannavolle platsid ja võimalus norm mängida. 

Lastele pole mägesi aga soojendusega basseinidest nendele piisas . Lisaks on võimalus praktiliselt terveks päevaks (kui õieti mäletan 10-15)  last viia Kids clubi ( kui laps on aktiivne ja ei ole häbelik )  vähemalt minu omadele seal täitsa meeldis .

Eriti kui lend veel hilineb siis ei saa kindel olla selles bussist . 

Ise küll pigem võtaks majutuse bergamos (kui linna buss eest läheks sellega ,kui ei siis takso) ja magaks rahulikult , hommikul jooks kohvi ja istuks rongi peale .

to Buldooza 

sinu antud linkidega( ja teistega ) ma tutvusin eelnevalt . 

Lihtsalt kõlas kusagil et saavad teised kah , küsimus oli gi seotud pigem kes on kohal , jah pigem küsimus kas see vastab tõele või ikkagi ei . 

to päike 

kuidas ilma sinuta :) 

Aga vastan sulle kah : ma kirjutasin ,et vaktsineerin ennast sputnikuga kui oleks võimalus. 

Praegu ma uurin teisi võimalusi kah s.h sputniku , seega ole rahul ja valves ( äkki mul mõni sõna või koma koht läheb valesti ) . 

Dubais on mudu sputnik kah varsti liikvel , lubatud on juba alatest 21 jaanuar . 

Valgevene muideks pidi kah alustama tootmisega (v.b juba alustas), seega jah , see kes teeb kõige kiiremini turistidele seda kättesaadavaks mõistliku hinnaga , see võidab

Kas keegi oskab kommenteerida,kas dubais on võimalik endale vaktsiini teha? või ikkagi praegu ta ei ole veel nii ööelda vabalevis?