Check-in

Sõidan Hispaaniasse, ümberistumine toimub Kopenhaagenis. Kas ma pean lihtsalt uue värava üles otsima ja kõik ? või pean vahepeal ka oma pagasile järgi minema ja selle siis uuele lennule registreerima? või suunatakse pagas otse teisele lennule?

Küsisin ka Estonian Airi foorumist ja seal vastati:

Estonian Airil ja Cimber Airil on leping, mis võimaldab äraantava pagasi lõpp-sihtkohta registreerida. Selleks peavad aga lennud olema ühel piletil. Enda registreerimine jätkulennule oleneb sellest, kas lend on süsteemis check-ini tegemiseks avatud või mitte. Kui on, registreeritakse Teid juba Tallinnas jätkulennule ja Kopenhaagenis pole muud muret, kui jätkulennu väravasse jalutada. Kui Tallinnas lennule registreerides ei ole jätkulend check-iniks avatud, siis tuleb Kopenhaagenis transfeer-chek-ini laua juurest läbi astuda.

Siiski.. mul on väike selgusetus.. Millal see selgub, kas ma pean pagasi vahepeal välja võtma? Kas Tallinna lennujaamas öeldakse ? Või selgub see alles Kopenhaageni lennujaamas?

Vabandan tobedate küsimuste pärast, aga ma olen reisimises päris algaja :)

See, kas ka jätkulennule check-ini juba Tallinnas tehtud saad või pead Kopenhagenis seda tegema, selgub Tallinna lennujaamas, kui teed check-ini oma esimesele lennule. Pagas läheb otse ja seda sa vahepeal välja võtma ei pea olenemata sellest, kas su jätkulennu check-in tehakse ära Tallinnas või pead seda Kopenhagenis tegema.

Endal on suvel suure tõenäosusega sama lend ees, kuid pileteid pole veel ära ostnud. Küsimus selles, et kas Cimber Airil on pagas hinna sees või läheb see lisatasuga?

Minul oli küll pagas sees, mingit lisatasu enam polnud.. lihtsalt maksin edasi-tagasi piletite eest ja valmis :)