Cleartripi konto Indias

Ega mõnel heal inimesel pole Cleartripi kontot mida ta ei kasuta. Siin selle kohaliku telefoninumbri saamine on selliseks peavaluks muudetud aga cleartripi regamiseks on seda vaja.

Aitäh

Mul isiklikult küll Cleartripi kontot pole, kuid oma rongipiletid Indias ostsime kõik selle kaudu. Kohalikku tel nr-t muidugi ei olnud, piletid ostsime Eestis olles enne reisi. Ehk siis minu teada ei takista (vähemalt 2011.a) kohaliku tel nr puudumine konto tegemist ega piletite ostmist.

0
0

Nii, tegin just hetk tagasi huvi pärast konto sinna. Rõõmsalt jätsin telefoninumbri lisamata ja konto on ilusti loodud ja saan pileteid ostma hakata - järgmine kord, kui Indiasse minek siis:)

0
0

Ei saa, sul on vaja cleartripi konto siduda https://www.irctc.co.in/ selle lehega, peale seda saad

0
0

Okei, tõepoolest on see mingi uus reegel - kirjas, et nüüd nõutakse seda (enne ei nõutud). Samas on ka allolev info juures. Kas proovisid sellega?

FOR NON-INDIAN RESIDENTS:

Sign in to your existing IRCTC account or register for one. (Note: If you dont have a 10 digit mobile number and a 6 digit zip code, please enter dummy 10 digit phone number and 6 digit zip code) Post registration, send a copy of your passport to [email protected] with your username. IRCTC will send your Mobile OTPs over email. Your email OTP will come to your registered Email Address Activate your account by clicking here and enter the OTPs sent to you by IRCTC. Continue with your booking

0
0

Jep, sain korda, aega võttis aga asja sai. Pidin 2x seda smsi koodi küsima, aga nüüd töötab

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased