trip-krainetrip-ukraine-dark
Cran Canaria talvel - kas on mõtet?

Tere, plaanin sooja maa reisi novembri lõpul või detsembri algul. Kas on mõtet minna puhkama sel ajal ka näiteks Tenerifele või Cran Canariale? Sooviks ikka, et ilm oleks soe ja päikseline ja ujuda saaks merel ning päevitada kah. On kellelgi sealse ilmaga talveajal kogemusi? Kui kellelgi on soovitusi, kuhu võiks pigem minna, siis andke aga teada :)

Vesi +16-18 ,õhk parimal juhul 22-23, Kui see on sulle sobiv,siis anna minna. Kui soojemat kliimat tahad, siis põruta vähemalt Dubaisse või veel edasi. Egiptuses võid ka detsembris alt minna.

Kustkohast sa viimane kommija sellised arvud võtad?Novembri lõpp detsembri algus on Kanaaridel ikka mõnusalt soe.16 kraadi on vesi sel ajal nt. Barcelonas.Kanaaridel alla 18 ei langegi ja sedagi ehk veebruaris.Vaata www.meteomaspalomas.com seal on läbi aastate päeva kaupa ilmastatistika.Ja veel-igaüks ei tahagi võib olla Dubaisse sõita, kaugus , hind.See aeg on Kanaaridel kindlasti soojem kui Eestis juulikuus.

Nov lõpp, dets algus on Kanaaridel täiesti ok. Vesi pigem kuskil +22-23 tselsiust...õhk päeval +25-26 kanti. Õhtul mingi kergem jakk või kampsun peale ja maga kasvõi rannas...:PPP Igaljuhul 29 oktoober, 2007 - 20:12 kommentaaris on pisuke alapakkumine.

Mina käisin aastavahetusel ja sain iga päev rannas käia. Lähme nüüd jälle!

2.kommija jahedus hakkab dets lõpust umbes

oli täiesti ilus, soe rannailm ca 28 kraadi, vesi soe ja igati ok, ka öösel. Valisime Puerto Rico, seda just eelnevalt loetu põhjal, et seal pidavat tänu asukohale varjulisemas sopis olema garanteeritud rannailm. 3 nädala pärast lähen aga Tenerifele ja loodetavasti seal sama mõnus.

http://www.wunderground.com/tripplanner/index.asp Kõige lihtsam vaata sellelt lehelt. On hetke andmed ja kümne päeva prognoos ja saad võtta ajalugu . Näiteks samade kuupäevade kohta kasvõi mitu aastat tagasi.

isegi preagu Kanaaridel on 23 -24 sooja,mida tahate siis talvel ,olime jõulu aja eelmisel aastal 16-20(öösel 13),kohati pilvine kah...;)Tenerifel oli 27 küll aga tundus jahe sest tuuline....vaatake ometi tv siis kui usku ei ole(euronewsi)pealt ilma teade ja seal näidab ka Kanaari saared ja ilm ongi enam vähem selline.....;))...ilust reisi!

Millisest saarest räägid? Neid seal 7 tükki, peale selle erineb kliima põhja ja lõunarannikute vahel suuresti.euronews annab ilmselt Las Palmase ilma, mis on 3-4 kraadi madalam kui lõunarannikul.Vaadake www.meteomaspalomas.com

Käisin kunagi jaanuaris Lanzarotel ja seal oli küll täitsa mõnusalt soe, nii 25-28 kraadi varjus ja vesi kah ujutav.

www.wetteronline.de www.weathergrancanaria.com www.gomera.de www.timah.com , vaadake otsige, otsustage ise kas on külm või soe.

just Kanaaridel täna oli 22 sooja ,eile 21,päris lahe ja pilvine,paar päeva päikest kah.....homme vist nats soem 23;;)))

olime ikka GC.....seal oli tõesti jahe aga igati normaalne;;))

Kanaare nimetatakse igavese kevade saareks, sest seal peaaegu aastaringi ühtlaselt 20-25 kraadi. nii, et ei saa alt minna eriti.

Gran Ganarial on ilmasik väga erinev. Turismipiirkonnas ehk siis lõunas oli 20 nov paiku 4 aastat tagasi kuskil 27 kraadi ning pealalinnas Las Palmases mis asub põhjas oli kuskil 15 kraadi. Mina panin tossud jalga, aga mees sai plätudega olles enadle nohu. Et imestasime ise ka, et kuda võib ilm olla 55 km raadiuses nii erinev. Sõitisme pealinna üle mägede, kus sadas isegi vihma. Et see mis näitab prognoos võib olla nii pealinna oma, kui ka selline vahepealne. Igaljuhul 4 aastat tahasi nov lõpus oli sooja maa ja ilm, kahjuks enamus päevi olid sellised vinesed, otsest päikest ei olnud. Kuulsime seal, et ka päikesepaiste on saarel erinev, see saare lääne pool(nt Puerto Rico) pidi üldselt rohkem ilma pilvedeta olema.

Ma ei teagi nüüd kas minna nov. lõpus või mitte, lapsed tahavad meres ka solistada, aga kas vesi on nii soe või mitte ja saab päikese käes lesida, kui on selline vines, siis...

tulin just Gran canarialt 15.11 ja päeval +30, öösel üle +20, vesi soe mis soe. Pidev päikesepaise suht kindel teema, eriti Maspalomases.

on soe Kanaaridel nov. kuu, see, et mõnel päeval 23-24 ainult sooja on ei tähenda, et aina külmemaks läheb.kanaarid pole Eesti.

las palmase ilma saab küll vaadata, aga maspalomase oma, mis on ju tähtsam ei saa.Pole see sait nii hea midagi.

Lõunarannik ikka kindel. Olen seal ka 1. jaanuaril ookeanis ujumas käinud, kuigi mägedes senjoorad kasukates liikusid.