Doha lennujaam

Tere! Selline küsimus, et kas keegi on kasutanud Oryx Lounge Doha lennujaamas? Meil on lendudevaheline aeg 7 tundi ja mõtlesime, et kas tasuks sinna minna aega veetma. Lugedes postitusi antud lennujaama kohta üldiselt, on jäänud mulje, et ega seal midagi suurt peale pole hakata. Tänud vastajatele!

Ma ei ole küll seal lennujaamas otseselt aega veetnud, sihtkoht oligi Doha. Mõned aastad tagasi polnud küll lennujaam suurem asi, pigem selline väike ja ei midagi erilist. Kui aega on 7h, siis soovitan linna minna. Keskus on piisavalt lähedal ja vaatamist/uudistamist jätkuks. Oleneb loomulikult, mis ajal sinna jõuate, sest tipptunnid nii hommikul (7-8) kui ka õhtul (vist oli 16-17) on korralikud.

Transiitlennujaam on tõesti üsna igav koht, paar poodi (tehnika on seal päris soodsa hinnaga) ja paar söögikohta, palju toole ja väga palju inimesi. Piilusin kevadel Dohas oodates lounge'i ukse vahelt sisse ja tundus päris mõnus, hind oli umbes 40 USD. Linnasõiduks oleks vaja viisat, seda minu teada eestlastele piirilt aga ei anta. Qatariga lennates on lootust viisat saada siis, kui lendude vahele jääb vähemalt 8 tundi.
Visa required, except for If transit time exceeds 8 hours and passenger wants to leave the airport and holds a passport valid for at least 3 months on arrival, a prearranged STPC (24 hour) visa, issued by the airline is required. http://www.qatarairways.com/mv/en/visa-and-passport-requirements.page