Dominikaan

KAs keegi käinud viimasel ajal ja oskaks anda värskemaid vihjeid mida külastada. Oleks huvitatud ka rolleri rentimisest kas keegi oskaks selle kohta infot anda.Peatume Punta Canas 15-22 jaanuar.

Pole veel käinud, kuid läheme ka ise 13-24 jan Punta Canasse. Võib-olla saaksid eestlased ka üheskoos mõne väljasõidu teha? :)

Teha seal palju. Lähed lihtsalt randa ning räägid kohalike teenusepakkujatega, saad kenasti ülevaate, mis variandid on.

nädalakese kannatab Punta Canas ära küll, peale rannapuhkuse seal aga midagi vaadata/teha eriti pole. Pikemaks aga ei soovitaks jääda, pigem sõitke ringi, põhjarannikule panustaks.

Puerto Plata on meie sihtpunkt jaanuari löpus 2015a ! Eks siis näis,mida vaadata ja mida mitte! :) Ise olen optimist ja usun ,et tuleb äge trip! :)

Käisime eelmisel aastal. Lendasime Punta Canasse, seal 2 ööd ja siis bussiga edasi Puerto Platasse. Punta Canas pole tõesti peale rannapuhkuse eriti midagi teha ja rannad on turiste täis. Soovitan kindlasti põhjarannikul minna. Puerto Platast pisut kirde pole on aga armas väike koht Cabarete. Meie olime 10 päeva seal ja sõitsime terve põhjaranniku läbi - seal on väga ilus loodus ja palju vaadata. Cabarete on surfarite lemmikpaik, aga seal on ka täiesti ińimtühje ja imeilusaid rannaribasid. Ööbisime fantastilises ja väga odavas kohas - Surfhouse Cabarete. http://www.cabaretesurfcamp.com/site/index.php?p=1_42_Room-overview. Seda öömaja soovitan soojalt.

Autot Dominikaanis üldiselt rentida ei soovitata, teed on kohati viletsad ja röövimisi tuleb tihti ette, eriti öötundidel. Kohalik transport on väga odav ja toimib hästi. Bussiga punta Canast Puerto Platasse sõitsime ümberistumisega kokku u. 7 tundi, buss oli korralik ja kõik sujus. Veebruar on väga hea aeg sinna minna, sest siis tehakse põhja pool trippe merele vaalu vaatama. Käisime ja nägime vaalad ära - see on võimas ja tasub kindlasti ära. Läheks Dominikaani iga kell tagasi.

Eelmisele kommentaarile täienduseks lisaks veel seda, et ka Puerto Platas pole eriti midagi teha, üle 2 päeva mõtet oma kallist aega seal raisata.
Cabarete on juba teine tera, seal on tõesti huvitav. Surfajatele soovitaks panustada Kite Beachile, vahetult enne Cabaretet. Seal ka mitu head ja soodsat erineva tasemega hotelli ning loomulikult OTSE RANNAS!
Edasi juba Samana poolsaar, Las Terrenas jt. Põhjarannik on suurepärane!

Käisin eelmise aasta jaanuaris Dominikaanis. Punta Canas oli mõnus päevitada ja kõik. Cabaretest ja Las Terrenasest olin vaimustuses.