Viimased kommentaarid

Just lendasin TLL-IST-DXB. Kõik sama nagu vanasti (va mask).

Mis lennufirmat oleks tark Saudisse lendamiseks kasutada? On keegi peale Lufthansa veel sinna lendamas, lennuplaaniga, mis Tallinnast minnes sobiks?

Emand, mis hotellis olite?

Kui see info juba läbi käinud ei ole, siis "Alates 1.juunist Nordica enam LOT'ile klienditeenindust ei paku, leping on lõpetatud. "

Turkish tühistas mu 29.mai lennu TLL-IST, seega nemad ilmselt Tallinna esialgu lendama ei hakka.

Läbi Frankfurti oli kogu aeg ju võimalus Amsterdami ja Kopenhagenisse lennata. See härra Aas ja tema alluvad ikka paraku oinakari.

Täitsa huvitav, kuidas hakatakse ärireisijal ja turistil vahet tegema, kui on ilma viisata sisenemine? Ülikond peab seljas olema? Mingi firma kutse taskus?

Mõtlesin just samale asjale mõni aeg tagasi, tegin sellise listi: Turkish, Lufthansa, LOT, Airfrance/ KLM, Aeroflot, Finnair

Egiptuse passikontrolliga oli mul lausa nii, et ööbisin Renaissance Cairo Mirage City hotellis ja seal siis transfeer ööbimise hinnas. Enne passikontrolli oli mul transfeeritüüp vastas, suurelt mu nimekaart käes. Andsin talle 25 USDi "viisa eest" ja kõndisime rahulikult passikontrolli kõrvalt mööda (kus oli ca 20 meetrine järts), mingi tollitüübi juurde, kes lasi ilma igasuguse kontrollita meid alalt välja. Transfeeritüübile 50 kohalikku tippi ( ca 2,5 euri) ja juba olingi pagasialas.  0 kontroll.

Raha saab hea kursiga vahetada kaubanduskeskustes ja odavat alkoholi saad kohe lennujaamas maandudes, lennujaama poest.

Õhtu viimase lennu AB lihtsalt annulleeris ning majutas mind Tallinnasse hotelli, et hommikuse lennuga edasi sõidutada. Tühistavad ja hilinevad ka suhteliselt palju.

Kusjuures, ma nende tühistamiste ja muutmiste eest seda tickets.ee-d ei süüdistaks. Uurisin veidi ja tegu oli airbalticu, kes airfrancele ette veab, enda lennuplaani muutustega. Mul endal samuti muudeti 2 korda ning lennud on USAsse. Kui midagi ette heita võib, siis jah, klienditeeninduse kiirust.

Väga hea kurss on ostukeskustes, kui vaja rohkem raha vahetada.

Veigo äkki teed lühikokkuvõtte, ei räägi ise vene keelt :( Mul pilet sealt kaudu ostetud, broneering igalpool olemas. Peaks veel millegi pärast muretsema?

Budgetairi telefonilt tabada on korralik lotovõit :(

KLM oma lehelt sisselogides lubab samuti valida ise endale uued lennud EA asemele? Kas keegi on seda teinud, kas pidi siis juurde maksma?

Jah, kõige soodsam kurss on sealsetes kaubanduskeskustes. Vahe Eesti Tavidiga on märgatav.

Riia lennujaam tegi selle idiootse turvakontrolli maksu, Ryanairile oli see vastumeelt ehk selle jama tulemus?

Teha seal palju. Lähed lihtsalt randa ning räägid kohalike teenusepakkujatega, saad kenasti ülevaate, mis variandid on.

Arsenal ja London peaks olema ka hea variant?

Kui peaks õnnestuma jalad alla saada, küll siis ka Londoni liin uuesti avaneb.

Käidud aprillis 2012 hotellis - Iberostar Punta Cana. Väga korralik tase, puhas rand ning hea restoranide valik. Soovitan. Sinna lendasime UK reisifirmaga The Holiday Place - kõik väga hästi orgunnitud ja hinand neil head.

Linnad, kuhu tõenäoliselt edaspidigi lennata saab:

• Amsterdam, Brüssel, Kopenhaagen, London, Moskva, Oslo, Pariis, Peterburi, Stockholm, Vilnius

Ma oleks nende liinide ja nullkasumiga EAga täitsa rahul. Kahjumiga Nice lennata tundub mõttetu.

Käisin aprillis. Punta Cana ligiduses Bungalow ning "astud lennukilt maha" stiilis ööbimiskohti näha väga ei olnud. Suuremas osas on tegu suurte, väga hea tasemega 5 tärni hotellidega seal piirkonnas. Tõsi, vbl linnas sees leiab midagi, ei uurinud ise, kuna eesmärk oli nautida suurepärast 5*teenindust. Rannad on suurte hotellide poolt hõivatud - jalutasin seal kilomeetreid mööda rannajoont. Reisikirjadest jäi mulje, et Puerto Plata on piirkond, kus on rohkem ise majutuse otsimise võimalusi.