Viimased kommentaarid

Egiptuse passikontrolliga oli mul lausa nii, et ööbisin Renaissance Cairo Mirage City hotellis ja seal siis transfeer ööbimise hinnas. Enne passikontrolli oli mul transfeeritüüp vastas, suurelt mu nimekaart käes. Andsin talle 25 USDi "viisa eest" ja kõndisime rahulikult passikontrolli kõrvalt mööda (kus oli ca 20 meetrine järts), mingi tollitüübi juurde, kes lasi ilma igasuguse kontrollita meid alalt välja. Transfeeritüübile 50 kohalikku tippi ( ca 2,5 euri) ja juba olingi pagasialas.  0 kontroll.

Raha saab hea kursiga vahetada kaubanduskeskustes ja odavat alkoholi saad kohe lennujaamas maandudes, lennujaama poest.

Õhtu viimase lennu AB lihtsalt annulleeris ning majutas mind Tallinnasse hotelli, et hommikuse lennuga edasi sõidutada. Tühistavad ja hilinevad ka suhteliselt palju.

Kusjuures, ma nende tühistamiste ja muutmiste eest seda tickets.ee-d ei süüdistaks. Uurisin veidi ja tegu oli airbalticu, kes airfrancele ette veab, enda lennuplaani muutustega. Mul endal samuti muudeti 2 korda ning lennud on USAsse. Kui midagi ette heita võib, siis jah, klienditeeninduse kiirust.

Väga hea kurss on ostukeskustes, kui vaja rohkem raha vahetada.

Veigo äkki teed lühikokkuvõtte, ei räägi ise vene keelt :( Mul pilet sealt kaudu ostetud, broneering igalpool olemas. Peaks veel millegi pärast muretsema?

Budgetairi telefonilt tabada on korralik lotovõit :(

KLM oma lehelt sisselogides lubab samuti valida ise endale uued lennud EA asemele? Kas keegi on seda teinud, kas pidi siis juurde maksma?

Jah, kõige soodsam kurss on sealsetes kaubanduskeskustes. Vahe Eesti Tavidiga on märgatav.

Riia lennujaam tegi selle idiootse turvakontrolli maksu, Ryanairile oli see vastumeelt ehk selle jama tulemus?

Teha seal palju. Lähed lihtsalt randa ning räägid kohalike teenusepakkujatega, saad kenasti ülevaate, mis variandid on.

Arsenal ja London peaks olema ka hea variant?

Kui peaks õnnestuma jalad alla saada, küll siis ka Londoni liin uuesti avaneb.

Käidud aprillis 2012 hotellis - Iberostar Punta Cana. Väga korralik tase, puhas rand ning hea restoranide valik. Soovitan. Sinna lendasime UK reisifirmaga The Holiday Place - kõik väga hästi orgunnitud ja hinand neil head.

Linnad, kuhu tõenäoliselt edaspidigi lennata saab:

• Amsterdam, Brüssel, Kopenhaagen, London, Moskva, Oslo, Pariis, Peterburi, Stockholm, Vilnius

Ma oleks nende liinide ja nullkasumiga EAga täitsa rahul. Kahjumiga Nice lennata tundub mõttetu.

Käisin aprillis. Punta Cana ligiduses Bungalow ning "astud lennukilt maha" stiilis ööbimiskohti näha väga ei olnud. Suuremas osas on tegu suurte, väga hea tasemega 5 tärni hotellidega seal piirkonnas. Tõsi, vbl linnas sees leiab midagi, ei uurinud ise, kuna eesmärk oli nautida suurepärast 5*teenindust. Rannad on suurte hotellide poolt hõivatud - jalutasin seal kilomeetreid mööda rannajoont. Reisikirjadest jäi mulje, et Puerto Plata on piirkond, kus on rohkem ise majutuse otsimise võimalusi.

Sellest liinist pole kippu ega kõppu kuulda?

Punta Cana kohta oskab ehk ka keegi midagi kommenteerida?

Reisifanatt - mis piirkonda külastad ja mida kindlasti vaatama lähed?
Olen ise aprillis minemas.

Mul oli käsipagas ehk väike kohver. Amsterdami sõitsin EA ning oli miski pakkumine parajasti. Kõik kokku läks ma usun 300 euri edasi-tagasi.

Lendasin Tallinn-Amsterdam-Exeter. Amsterdamist lendab Exeteri FlyBe. Sealt edasi saab rongi/bussiga.

Jah - lugesin loomulikult tingimusi.
Jah - ei ole seal bürookuludest midagi kirjas - sellepärast ma küsisingi, et on kellelgi sellise teemaga kokkupuudet olnud!

Kui Teil, kasutaja Tip, ei ole sellega kokkupuudet olnud, palun jätke vastamata.

No selles SKY24 teates on see viga samuti, et ma mitte ei soovi tagasi tulla selle lennuga, mis tühistati, vaid soovin selle lennuga Londonisse jõuda. Ja kuupäeva muuta ei saa, kuna järgmine hommik jätkulend.

Tänud, tellisin samuti. Tarneaeg neil ca nädal?