Dominikaan vs Tai

Kui võrrelda Phuketi ja Krabi piirkonda Tais Samana poolsaarega Dominikaanis? Kumba eelistada(olen ise Tais käinud)? Minek lastega. Lisaks peesitamisele tahaks ringi ka sõita. Minek jaanuaris-veebruaris.

sest on elu soodsam ja kindlasti lastesõbralik koht. Sellega ei ütle ma et DR ei oleks lastesõbralik, aga Tais on see eriti silma hakanud. Autorent tundus aga Dominikaanis soodsam. Motikas jälle Tais, aga perega te vast nagunii motikat ei võtaks. Sõltub ka kui kauaks plaanite minna ja kui palju ning mis eesmärgil ringi sõita.

Autorendi koha pealt Dominikaanis kurvad kogemused mõned aastad tagasi. Kohalik politsei passib peale, et saaks ikka pappi teenida. Peatab kinni ja ütleb, et tegid vale pöörde või sõitsid punase tule all üle ja nii ka jääb, seda põhiliselt pealinna ümbruses. Ning ka üldine turvalisus on ikka Tais etem, mina eelistan alati Taid.

Tere! Mina eelistaks Tais Krabi piirkonda (nt Ao Nang) Dominikaani Samana poolsaarele. Samana poolsaar sai rendiautoga igatpidi läbi sõidetud ja midagi väga erakordset ei kohanud. Parimaks Kariibimere rannaks nimetatud Rincon on muidugi vaatamist väärt (metsik palmirand, kahjuks prahti täis). Teised Samana rannad on üsna vähese liivaga, pigem kivised. Krabis on aga pikad liivarannad. Kui Dominikaanis randa minna, siis ma ise soovitaks lõunarannikut (Bayahibe, Juan Dolio) ja muidugi Saona ja Catalina saarte randu- need on tõelised paradiisikad. Hinnatase on Tais odavam, DV-s hinnad võrreldavad Eesti hindadega. Toit on Dominikaanis võrratult hea, lisaks hea õlu ja rummikokteilid ja muidugi muusika-tants. Igatsen tagasi.