Dubai-Burj Khalifa

Kas keegi oskab öelda Burj Kalifa vaateplatvormi hinna. Kas netist ostes on odavam ( u. 20€) kui kohapealt ostes?. Ja kohapeal pidid olema ka pikad järjekorrad. Kas see kõik vastab tõele? Suured tänud info eest!!!

Sellega on nii,et kui tahad minna kohe siis nn. immediate sissepääs maksab 400 AED. Aga soovitav on osta pilet ette kohapealt ,kindla päeva ja kellaajaga.Siis maksab 100 AED/täiskasvanu.Ja pole mingeid erilisi järjekordi,küllap see sõltub lihtsalt juhusest.Iga 30 min.tagant viiakse mingi hulk inimesi üles.Siiski vaid 124 korrusele,mis pole mitte see tipp vaid poole peal,tippu ei viidagi.See peaks olema ametlik koduleht ehk leiate siit netist ostmise info .
www.atthetop.ae
Aga minna tasub igaljuhul.Lift juba on lahe kogemus .Siis teadmiseks ,et see asub Dubai Mallis,grand flooril,see sissepääs ja piletimüük.Ning leiab selle nimetuse
At the Top järgi.Dubai kaubakeskused on iseenesest vaatamisväärsused,nimelt on and hiiglaslikud Rocca Al Mare on pisike esik selles mõttes :)

Samas võiks arvestada sellega, et pileti ostmist viimasele minutile ei jätaks. Üldjuhul kohapealt piletit ostes on võimatu saada seda samaks päevaks. Ja kui on veel mingid erisoovid, näiteks õhtusel ajal, mitte päris öösel või hommikul, siis peaks ikka 3-4 päeva varem pileti ära ostma.

Dubai malli õuel (kui nii üldse võib öelda) ja Burj Khalifa vahel on õhtuti (on ilusam) iga 30 minuti järel purskkaevušõu, mida tasub ka vaadata. Ja kui õigel ajal end sillale või reelingu äärde sättida, siis on see vaatemäng täiesti tasuta.
http://www.thedubaimall.com/en/entertainment/entertainment-section/the-dubai-fountain.html

Ja muidugi on veel Dubai mallis akvaarium. Väidetavalt ikka kõige-kõigem :-)
http://www.thedubaimall.com/en/entertainment/entertainment-section/dubai-aquarium-underwater-zoo.html

Tõsi on see, et kaubanduskeskused on seal väikesed maailmad omaette.

Kasulik on siiski pilet Interneti kaudu ära osta.
Populaarsemad piletid on päikeseloojangu ajal (kell 6 õhtul) ja neid on vaja mitu nädalat ette osta.
Pilet maksav 125:- + 5.- (mindi maks) = 130.+ /7,78 = 24.20 Eurot

Link
https://tickets.atthetop.ae/eticketing/homepage.aspx

Jüri

olime aastavahetusel 10 päeva Dubais ja piletit ei saanudki :( Ei tulnud ka nagu selle peale, et kodus juba pilet ette ära osta. Mul mees käis aga sügisel seal üksi ja siis sai kohe ülesse - läks kohale ostma eelmüügist piletit ... müüdigi odavam pilet, aga siis küsiti, et kas soovid kohe ülesse sõita ja sõitiski. Nii et oleneb hetke külastavusest kõik.