perdone

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

24 meeldimist
18 postitust
205 kommentaari

1 külastatud kontinenti

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Olen käinud Viru Reisdega 2 x Horvaatias. Kui on võimalik, siis valida see pikem. Saad kohapeal rohkem päikest nautida ja ka puhata. Seal pakutakse küll lisatasu eest igasugu üritusi ja tegevusi. Meie Käisime Sarajevos ja Dubrovnikus ning kalapiknikul. Väga rahule jäime igatahes. Läheks veel ja veel.

Head reisi teile aga igal juhul! Horvaatia on kena! hea valik!

Olen ise paar korda Horvaatias puhanud koos lastega ja võin öelda, et lastele on see jah mõtetu jooksmine. Nendel pole vahet, kas Split või Dubrovnik. Tähtis on mõnus rand, soe päike, sinine vesi ja rõõmsad vanemad :) Vaatamisväärsused jäävad lastele meelde ainult need, millest pilte teete. Pole mõtet kulutada reisi sõidule ühest linnast teise - kui saaks seda mõnusalt looduses nautida! teine lugu on, kui lähete kahekesi ja pühendategi aja linnadele ja shoppamisele. kuigi mina pole midagi erilist Horvaatiast koju kaasa ostnud. Mõned maiustused ja lastele mänguasju.

Mina olen käinud Viru Reisidega 4 aastal erinevatel reisidel. Kõik need on olnud super. Ei oska öelda - kas mul on vedanud või on need reisid, kus midagi juhtub - suure kella küljes. Sest kordaläinud reise on neil ikka kordades rohkem, kui täielikult untsus reise. Aga küll on olnud igal reisil ka vingijaid ja virisejaid... Lisan siia - Pin1-le... WC läheb igas bussis katki ( umbe) kui ei osata seda kasutada. Näiteks Soomes viskas üks härra kilekoti WC ja see läks esimese paari tunni jooksul umbe ja oligi kogu reisi umbes.... õnneks ei olnud siis 15 päevane lõunamaa reis :) Ja veel - näiteks käisime Horvaatias Bemmeri reisifirma bussiga...( korraldaja Viru reisid)

Lennukiga saab suht soodsalt- eriti kui viitsid kuskil ümberistumisi teha. öömaju on seal ka soodsaid. Tasub otsida. Ise olen käinud Pariisis bussiga - olime kohapeal 3 päeva, aga kui minna, siis tasub ikks 7-10 päeva kohapeal olla :) siis saad ikka vaadata ja olla mõnusalt, ei pea kuhugi tormama. öömaja soodne näiteks - Etap Hotels - ketis :)

tundub, et polegi keegi kursis sellega...selge siis !

mina just olen käinud juulis ja aug algul ja läheks pigem juuli lõpus või aug tagasi :) Mulle meeldib päike ja soe ilm :)

Mina olen Dubais käinud... no randa, veeparki, palme ja sooja ilma saab ka odavamalt... eriti kui minna väikeste lastega...

Max1979 - jutt ju juulist oli. Suvel seal küll elu keeb :) Käisime märtsis ja siis ka seal oli vaikne, isegi WC olid lukus pealelõunasel ajal. Eks ta olegi mõeldud turistidele, sest seal peatuvad ju vist kõik turismireisid, mis Leedust läbi kimavad.

kahe väikese lapsega piirduks mina Läti ja Leeduga. Kui väga soovi, siis ehk Poolas ka tiirutada. Väikesed lapsed on sama hea meelega ka Tallinna loomaaias ja Pärnu rannas, Riia zoos ja Jurmala veepargis, kui päevad läbi autos kuhugi sõita. Autoga tasub nii kaugele minna, kui kavatsete kuskile nädala kohapeal viibida, külastada veeparke, zood. Olen ise sõitnud Tallinn - Budapest :) Leedu piirist u 19 km on söögikoht, koos väikese zooga. Seal tasub peatuda.
http://www.19km.lt/zoo.php Ps. Meie startisime Tallinnast miski 5 paiku hommikul. Peale mitmeid peatusi olime kuskil 10 paiku õhtul Warsavi taga öömajal. Järgmisel hommikul startisime u 9 paiku. Sõidsime läbi Slovakkia ja Budapestis olime 6 paiku õhtul.

Tenerife tundub ka ok ja kindlasti odavam. Mina valiks Tenerife :)

Kui lähete mitmekesi, siis saab ka taksoga :) ABu Dhabisse -üks ots u 250 aed.

naabrimeAUes - 1012/13 sai sinna siseõue, vaatama ainult kutsetaga ja seal lähedal kaubanduskeskuse ees, kõrval ja taga nägime seda - mis lasti kõrgele-kõrgele. Oleks me olnud kuskil kaugemal - oleks vaatepilt võimasam olnud :)

nonii... loen http://forte.delfi.ee/news/varia/head-uut-aastat-vaata-enneolematut-ilutulestikku-dubai-taevas.d?id=67533996 loodan, et teil õnnestus ka sellest osavõtta ja varsti loeme siit Teie muleid! Head uut aastat!!! :)

Jalutage kuskile sinna, kust Burj khalifa juba paistab. see maja on kõrge ja paistab ikka väga kaugele ära. Meie käisime seal uusaaasta ööl rendiautoga, aga nüüd olen kindel, et nii lähedale, kui meiel läksime - ei tasu kindlalt minna. peale saluuti oleks vups autosse istunud ja keklinna tagasi saanud veel ilma ummikuta, aga sealt autoni läks juba oma tunnike, sest see tunnel, mis viib metroojaamast kaubanduskeskusse - pandi hoopis südaööl kinni, sest inimeste raskuse all ei tea mis oleks võinud juhtuda, metroosse lasti inimesi mõnekaupa. Meil oli 9a laps kaasas ja tema magas autos selle ummikuaja mõnusasti ära. ( Shampus ostke kindlasti sealt lennujaamast ära, enne kui hotelli poole sammud seate - sest mujalt seda eriti osta pole)

Ilusat reisi telile! Ja head uue aasta vahetust!

Dubais on ainult üks koht, kus lastakse taevasse ilutulestik. Burj Khalifa kõigilt korrustelt. Kestab alla 10 minuti kokku - on väga kena ja vaikne... Kindlasti soovitatakse Teil minna seda sinna kohale vaatama. Soovitus siit - ärge minge väga lähedale, kõige parem efekt on kuskilt eemalt, kust paistab teve maja kenasti kätte. ( kasvõi sealt metrojaamast - vastaspoolel on suur parkla - sealt majale hea vaade) Arvestage ka sellega, et kui olete seal maja juures, kuskil kaubanduskeskuse lähedal, siis lähete sinna kesklinnast u 45 min maksimum - tagasi aga paar -kolm tundi, sest kõik on seal ...hullud massid ja ummikud! Kena aasta lõppu! ps. Kui soovite minna ka sinna torni, siis ostke piletid enne reisi internetist ära. Aastavahetusel (nädal sinna-tänna) on seal odavpiletitele meeletu põud ;)

Helena- olen ise paar korda Klekis ööbinud - meile ka väga meeldib :)

...kirjutasid...Poolas käisime muidugi ka Outlet poes, kus saime ikka väga soodsalt üsna palju riideid. Poolast läbi sõita ilma sellises tehase poes käimata on ju lausa patt :)...... :) Kus see kpl asub?

:)autoga läbisõidul Berlinis. Vaba aega jääks 5-6 h. Kuidas on seal parkimine korraldatud? Tervet linna ei jõua loomulikult vaadata, aga ühe peatuse koos lõunaga võiks küll ette võtta. Porilane - orhideedele viskaks isegi silma peale :) Nagu ma siit kuskilt lugesin on Berliin suur-suur ja kõikjale ei jõua... aga sooviks väikest ülevaadet sellest linnast. Pariisiga kerge - Eiffeli torn, Prahhas - Karli sild...jne

Tuudur - meie käisime sõiduautoga Ungaris ja meil kulus 4 x 60l - edasi-tagasi....sinu 267.-€ on ikka super väike kulu... oleneb muidugi ka -kui kaugele Horvaatias üldse sõidsid jne!

meil oli hotellis tasuta internet.

suured tänud vastamast! Broneerisingi sinnasõidu juba ära ja millaski peaks broneerima ka tagasisõidu :) Nii on ikka kindlam.

kui kellelgi on meeles mõni nimi ööbimiskoha kohta - Tallinnast minnes peale Warssavit - uuriks meeleldi. Kuna on endal kogemus, et ega nii lihtne see öömaja saamine seal teeääres pole, kui siin mõnedel reisisellidel on õnneks läinud. Teeksin meeleldi veidi eeluuringut :) Sõidame Warssavist Praha poole. Tänud ette!

seda ma arvasin ka - homeuser! meie 24h on ikka etem ;)