Dubaisse

Soov oleks reisida 7a lapsega Dubaisse. Otsisin, mis otsisin suht vanad teemad olid..-Mis piirkonda soovitate hotelli vötta? - Kuskilt jäi silma, et avalikes randedes indialased vahivad silmad punnis ? -Kuidas see hinnatase siis on, nagu meil? Mötlen just väljas söömine jne. Jälle oli info, et rahakott tuleb puuga selga vötta-nii kallis köik :(- Metroo kohta ka erinevat infot, kas on olemas perevagunid, vöi siiski mehed-naised eraldi?  -Lapsega kuhu tasuks minna? Kuidas sealne Legoland? 

Käisime jaanuaris perega. Maandusime Dubais aga kohe läksime edasi Abu Dhabisse. Olime seal 4 päeva. Selle ajaga vaatab peamised vaatamised ära. Tuline tagasi Dubaisse. Seal olime 8 päeva. Rannas käisime igapäev. Käisime erinevates randades. Rannas ei vahi sind küll mitte keegi.  Ühistransporti ei kasutanud sest takso ei ole kallis. Meie olime 3- lapsega ja takso oli meile kõige soodsam. Ainuke kuhu metroo/rongiga läksime oli palmi saarele, tagasi tulime taaskord taksoga kuna siis on vee alt läbi tunneli sõit. Dubais on vaatamist küllaga, googelda ja leiad peamised vaatamisväärsused. Jeep Safaril käisime, väga äge. Sobib ka lastele. Viiakse liivadüünidele ja pärast õhtusöögile,rahvuspärane.  Dubai ei ole tõesti odav aga mitte ka kallis. Umbes sama nagu meil. Meie sõime igapäev väljas. Otsisime kohalikke söögikohti nt. turul. Mitmel korral käisime indiarestos, odav, palju süüa ja nii nii maitsev. 

0
0

Dubaist on saanud minu absoluutne lemmik! :)Kindlasti mitte võtta hotelli Dubai vanemasse ossa, seal pole midagi teha, on tüütud kauplejad ja räpane.Meil oli võetud hotell täpselt metroojaama lähedale (!), mis on vägagi soovitatav, kuna seal on nii pikad vahemaad, et jalgsi seal ei liigelda. Meie hotell oli Gloria ning jäime ülirahule. Puhas, metroojaama kõrval, hea teenindus ning väga maitsev ja rikkalik söök.Avalikus rannas on see paratamatu, et indud valgeid inimesi vaatavad. Minul isiklikult oli nendega mitmeid kordi kokkupuude, kui nad minuga nt pilti tahtsid teha.Söögikohti on Dubais palju. On selliseid, kus maksad restorani hinda, aga oli kohti, kus maksime toidu eest vähem kui Eestis. Seega kokkuvõtteks kui viitsid uurida eelnevalt kuhu sööma minna ja esimesse kohta sisse ei potsata, siis ei pea rahakotti puuga kaasas kandma.Kui on nädalaks minek, soovitan osta metroo kaardi, kuhu saab raha peale laadida, see tuleb kokkuvõtteks odavam kui igakord eraldi pilet osta. Vagunid on meeste-naiste ja segavagunid. Aga näiteks meeste ja naiste vagunis oli eraldusribaks vaid maas punane joon, st et vajadusel saab siiski pere enam-vähem kõrvuti seista. Meie kasutasime vaid segavagunit.Dubais on ka vinge veepark, kus lapsele kindlasti meeldiks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased