East Midlandsist Londoni kesklinna

Kuidas kõige lihtsamalt/kiiremini/soodsamalt EMA lennujaamast Londonisse saab? Rongiga, bussiga? Kas tuleks pilet osta enne veebi kaudu või u sama kohapealt? (veebis tundus asi väga keeruline, mis puutus rongidesse. Pole varem Inglismaal käinud ja ei orienteeru jaamade nimedes just hiilgavalt, lisaks pakutakse igal sammul mingeid boonussüsteeme....jne). Kumb jääb lennujaamale lähemale - rong v buss ja kumb soodsam. Ajaliselt vahemaa EMAst Londonisse 2h autosõit, väidab google.

Oleneb kuna lähed. Iseläheks lennujaama juurest bussiga Nottinghami (näiteks) ja sealr Megabus lehelt ostetud piletiga Londonisse. Ise sain Londoni pileti 1 naela eest.

Aga linke, kust vaadata

http://uk.megabus.com/Default.aspx
Muidu bussid aga Nottinghamist sai nendega Londonisse rongiga (St Pancras)

http://www.nationalexpress.com/coach/destinations/england/east-midlands/nottingham/nottingham-introduction.aspx
Kohalik bussifirma.

http://www.nationalrail.co.uk/
Kui sa Londonisse tahad minna miks siis EMA? Luton on lähemal.
Aga EMA lähim rongipeatus on East Midlands Parkway, sinna saab sama bussiga millega Nottinghami (vähemalt see sõitis sealt läbi) ehk veel kuidagi pole endal vaja olnud ja ei uurinud.
Kõik lehed on suht arusaadavad olnud ja olen ka kõigi kaudu endale UK-s liikumiseks pileteid ostnud.

Tänud! Miks EMA - palju soodsam hetkel.

Kas sa ei arva, et EMA-st Londonisse liikumise hinna juurde liites ei lähe see kokkuvõttes kallimaks kui lend Lutonisse? Ja kui raha armas, siis National Raili tasub küll vältida, rongipiletid on enamasti tõeliselt kallid!