easyJet hullud hinnad täna öösel tulemas

EPL: Keskööl algab easyJeti odavate piletite hullus http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=303865 . Euroopa suuremaid odavlennufirmasid easyJet lubab oma kümnenda sünnipäeva puhul müüki paisata 15 miljonit üliodavat lennupiletit üle Euroopa. . Firma jätab aga saladuslikult kampaania detailid viimase minutini peensusteni avaldamata. . Juubelikampaania kohta on teada vaid niipalju, et üliodavate piletite müük algab suurema kärata firma kinnitusel täna keskööl internetis. Kampaania kestab nädal aega ehk 4. novembrini. 15 miljonit piletit paisatakse müüki korraga ning neid on võimalik osta kõikidele easyJeti ligi 230 liinile. Tallinnast lendab easyJet praegu Berliini ja Londonisse. .

EDIT 28.okt k11:11 . EPL: EasyJet lükkas sooduskampaania edasi http://www.epl.ee/artikkel_303973.html . TALLINN, 28. oktoober (EPLO) - Odavlennufirma easyJet teatas, et esialgsete lubaduste kohaselt täna keskööl algama pidanud odavate lennupiletite kampaania algus lükkub edasi. . Firma loodab kampaania käivitada tänase päeva jooksul ja soovitab piletihuvilistel aeg ajalt firma kodulehte külastada, kus saab kampaania käivitamisel olema kogu informatsioon. . Samas võib juhtuda, et kampaania algab hoopis lähipäevil.

......palju pileteid eestlased siis see kord kokku ostavad? Easyjeti eelmise kampaania ajal ostsid eestlased väidetavalt 20% piletitest (300000-st)...

Milles see kampaania väljendub???? Kui Ryanair teeb kampaaniaid, on see kohe nende avalehek[lhjel väga hästi välja mängitud. Easyjeti esikülg on täpselt sama, mis alati. Hinnad tunduvad ka samad olevat, vist...? Nii et?

Keskköö pole käes veel...?

keerake kella saate kiiremini oma piletid kätte :)

Huvitav, kuidas see tehniliselt käib, kui Easyjet lubab vahe kahekordselt kinni maksta, kui leiate odavama hotelli, kui nende pakutu?

väga huivtav,ma küll mingeid odavaid pileteid ei näe:D

Kesköö on saksamaal tund taga, kullakesed. Oodake 01:00

ei ole miskit... ehk keskööl jah aga mitte meie ajatsooni järgi? :P

Mitu piletit inimese kohta lasevad osta? Kui üks edasi-tagasi reis nt.dets. ja teine jaanuar. kas nii lasevad?

Lasevad, aga soovitan enne ennast ära registreerida ja otsige oma krediitkaardid välja, sest ostma peab kohe ära. EGO sobib kah.

pole oluline kuidas mingi pank oma kaarti kutsub. Kas on Magnet, EGO või muu kaart. Oluline on see läikiv osa. Et oleks MasterCard või VISA. Ja mitte segi ajada VISA Elecktroniga, millega pole siin midagi teha.

äää, pole odavaid, äkki on hoopis Inglismaa aja järgi ????

mitte ei mõista kus need hinnad nüüd on.

äkki on sama tüng, mis selle aasta jaanuaris tehtud allahindlusel - välja kuulutati ühel kuupäeval aga allahindlus tehti ööpäev hiljem?!

aga miks UK aeg? see pole ju inglise lennufirma.