Ecolines hea hinnaga . Tallinn-Riia-Varssavi-Riia-Tallinn

Käisin Ecolines´i sooduspakkumisega Varssavis.
Leidsin sellise pakkumise hoopis ühe reisifirma kodulehelt (nime ei mäleta). Ecolines´i enda kodulehel pole sellest sõnagi, hindu näeb siis, kui oled sihtkoha ja istekohad valinud. Maksin kogu sõidu eest 758 krooni.
Minu valikuks sai Tallinn-Riia 14.00-18.10; Riia-Varssavi 18.30-6.40; Varssavi-Riia 21.00-11.15; Riia-Tallinn 12.00-16.15.
Tallinn-Riia sõidetakse üsna viisaka Ecolines´i bussiga. Riias vahetatakse bussi ja edasi veab lätlaste Nordeka. Nordeka buss pole just esimeses värskuses ja konditsioneer ei tööta. Samas näiteks Ecolinesi juhid ei räägi peale läti ja vene keele midagi ja välismaalasi tuleb aidata, muidu olid väga korrektsed inimesed. Nordeka omad räägivad inglise keelt ka.
Tegelikult on busiiaegu valides võimalik leida ka selline reis, kus vedajaks on ainult Ecolines´i bussid.
Võib-olla oli see juhus või reisivadki sellise kuumaga toredad ja vastupidavad inimesed :), kuid rahvas oli korrektne - ei mingeid lärmamisi, läbusid või virinat. Isegi lapsed keerasid end rahulikult istmel magama ja olid ärgates rõõmsad.
Varssavi elamus on juba teine teema - igaühele oma Varssavi :) Mulle meeldis igatahes väga.

Kuidas Nordeka buss muidu oli, kui konditsioneeri puudumist mitte arvestada (ilmad on praegu nagunii juba külmad)? Näiteks WC? või olid peatused küllalt pikad, et bussijaama vetsus ära käia? Kaalun sama varianti, sest see on ainuke, mis jõuab hommikul Varssavi, kõik teised jõuavad õhtul.

  1. augustil sõidan samade busside/liinidega Tallinn-Riia-Budapest (liini lõpp-peatus on Sofia), eks näis kuis on, 1500 eesti raha eest sain ühe otsa pileti Budapesti.