Eesti turistid Ecuadoris

Tervist, elan Ecuadoris ja mul on mõned ideed projekti osas, mille sisuks oleks tuua Eestist ja võib-olla Venemaalt turiste siia riiki, suunitlusega õppima ja praktiseerima kohalikku keelt. Olen kontaktis paari kohaliku turismibürooga, kes oleksid väga huvitatud Eesti piirkonna turistide teenindamisest. Ise oleksin valmis pakkuma nn kohapealset esindust. Üldine küsimus, kuidas oleks mõistlik leida Eestist kontakte (eelkõige reisikorraldajaid), kes võiksid Eestis kohapeal aidata turiste Ecuadori saata ja oleksid huvitatud keeleturismist (tegu oleks nn kultuurireisiga või õppereisiga).

Väga lihtsalt. Hakkad aga kohalikele reisikorraldajatele ja keelekoolidele helistama ja koostööpakkumisi saatma. Ühesõnaga oma teenust müüma.

Nimekirja sihtgrupist saad näiteks siit: http://www.arikataloog.ee/

0
0

Mis keelt mõtled kohaliku keele all? Hispaania?

Ma ei taha su indu nüüd vaigistada, aga " kes võiksid Eestis kohapeal aidata turiste Ecuadori saata" Kõik tuntud reisibürood võivad saata turiste Equadori. Kuid neid ei saa niisama saata, kui puudub taskukohane turismitoode, mida müüa ja sihtgrupp, kes sellisest tootest oleks huvitatud.Pan ekokku toode, mida presenteerida võimalikele partneritele ja orienteeruv maksumus.

" ja oleksid huvitatud keeleturismist (tegu oleks nn kultuurireisiga või õppereisiga)." Keelturismi toode on väga spetsiifiline. Ja arvan, et nõudlus sellise turismitoote järgi on väike. Toote miinus on see, et maa on eestlaste silmis väheatraktiivne ja vähetuntud. Pigem õpiks eestlane hispaania keelt Hispaanias. Juhul kui mõtlesid keele all mingit kohalikku põlisrahvaste keelt, siis sihtgrupp sellisele tootele on veelgi väiksem.

Juba pakutavad korraldatud kultuuri- ja huvireisid sinna piirkonda on tavaliselt enamike jaoks väga kallid.

Näiteks: Eksootiakreiside, 18-päevane Peruu ringreis maksab 35000 kr. Meil pole väga palju tarbijaid, kes seda lubada saaksid. Üle jäänud reisid sinna piirkonda on veelgi kallimad. http://www.reisipank.ee/detail.php?rid=D107&cat=&hid=3212

0
0

Tervitused Ambatost! olen siin elanud kolm kuud ja pole selle aja jooksul sõnakestki emakeelt rääkida saanud. Tore teada, et peale minu siin riigis veel eestlasi elab :)

0
0

Quito vanglast võib minu mäletamist mööda leida nii mõnegi eestlase. Tänapäeval vajaks see Hemingway mõttetera natuke ajakohastamist.

0
0

Õige küll, ei tulnud endal meeldegi vanglate peale mõelda. Olen neist ühte varasematel aegadel siin külastanud ja enam mitte ei tõmba. Rohkem ikka rõõmustaks mõni kaasmaalane, kellega vabaduses kokku võiks saada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased