Eestikeelsed ekskursioonid Alanyas

Millise firmaga käies olete saanud eestikeelseid ekskursioone? Selles mõttes, et kodukal on küll kirjas, et tehakse, aga tavaliselt siis kui teatud kogus inimesi koos. Et nii reaalselt mis firma kaudu olete saanud juuli kuus? Ise umbkeelne pole, aga 4aastane ei oska peale eesti keele midagi ja pidevat sünkroontõlget teha oleks mulle siiski tiba raske.

Meie käisime Novatoursiga ja neilt saime praktiliselt kõik ekskursioonid eesti keeles soovi korral tellida. Neilt jäi ostmata Türgi õhtu pilet, sest seda pakkus Novatours ainult neljapäeviti. Kuna me saabusime neljapäeva lõunal ja lahkusime järgmise neljapäeva varahommikul, siis ei mahtunud me nendepakutavale etendusele. Ostsime kohalikust turismibüroost.
Nii palju ütleksin juurde, et Novatoursi korraldadtud ekskursioonidel oli ilus konditsioneeriga avar buss, kuid türklastelt ostetud Türgi õhtule sõitsime pisikeses mikrobussis, milles alguses unustati konditsioneer sisse lülitada ja kaks inimest istusid põhimõtteliselt bussi pagasiosas - küll kenasti patjade peal...aga siiski. Kitsas ja ebamugav oli.