trip-krainetrip-ukraine-dark

tripper

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
13 postitust
21 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kuidas te autoga minnes need piletid ostsite? Loen, et autoga päris kohale ei saa, et tuleb jätta parklasse ja edasi saab rongiga. Et rong on pileti olemasolul tasuta. Aga mul ei ole ju veel piletit enne kohale jõudmist :o

  1. Flylali lennukid on küll tiba kitsad, aga toit oli ntx täitsa söödav ja kuna Türki suht lühike reis, siis ei kurdaks.
  2. Lennujaamas on "putkad" reisifirmade siltidega ja tavaiselt ka tahvlikesega inimene vastas, kes siis edasi juhatab.
  3. Meil kogemus 5* AI hotelliga, mis kuulus isegi 99 maailma parema hotelli hulka külastajate hinnangu järgi ja netis ka väga kiidetud, aga isegi seal olid prussakad ja meil kõigil läksid kõhud lahti, nii et uuri enne kindlasti.
  4. Turvalisuse pärast ei maksa vast muretseda, aga kui midagi ostad, kontrolli kaup kindlasti 7 korda üle, endal mitu juhust kus susati kilekott kätte, sisse pandud defektidega asi kuigi vaadatud sai OK asja, õnneks ikka kontrollisin enamasti. Aga täitsa tavaline, et kuskilt detailid puudu v õmblused narmendavad v hakkab kuskil narmendama v on asjal auk sees ja loomulikult ei maksa uskuda nende juttu materjalide kohta, täitsa naeratades pakuvad sulle kunstnahast asju naha pähe jne

Käisin türgis, skytraveliga, skytravelile pole midagi ette heita (kui välja arvata, et väidetavalt pidid nad ise reisi korraldama kuid tegelikult oli Türgi pool ainult Detur), Türgi ise oli pigem pettumus, mõttetu maa, ebameeldivad kaupmehed ja kauplemisprotsess, alanya kandis ei leidnud isegi ühtegi kaubanduskeskust, kõik nagu kadaka turg, müüakse peamiselt ainult teksasid ja t-särke, muidugi võltsingud, ilma võltsmärgita asja annab lausa otsida ja loomulikult jube kvaliteet, tüütud ja valelikud müüjad, prr

Türgis ei soovita midagi vahetada kui just ei meeldi nendega vaielda ja kaubelda ja vaadata, kas kuidagi tünga ei saanud, vahendustasud on ka üsna krõbedad.

Kaasa võtaks tiba liire, ntx toidupoodides on hinnad liirides ja ka küsiti meil ntx dolmushis sama hind nii dollarites kui liirides, lihtsalt soodsam tuleb.

Ametlikult on kurss dollari suhtes soodsam, nii et enamasti saab dollarites odavamalt, aga mõned ei viitsi täpselt arvutada ja mõnes kohas võib ka eurodes odavam olla.

Ühesõnaga maksta saab kõigis, aga kui hind tähtis ja viitsid arvutada, võta natuke kõiki kolme.

See esindaja käitumine on kindlasti lubamatu, samas loterii mõte ongi see, et võib vedada, aga võib ka mitte. Tavaliselt on see ju ka kirjas, et kui ei vea, siis ei vea ja vahetada pole võimalik. Minibuss v mitte minibuss vast reisikvaliteeti ei mõjuta kui tegu on Skytraveliga, siis vähemalt kodulehel neil küll kirjas pole, et eestkeelset teenust pakuvad. Raha kohta on ka siin väidetud, et mõningates kohtades saab osta vaid kohaliku raha eest, see, et teie sinna ei sattunud, pole ometi reisikorraldaja viga. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Oled kindel, et Sky tours mitte Sky travel? Ei leiagi sellist firmat.

Khm, mehka, neil on ikka päris suur valik hotelle, just sellepärast valisimegi nemad, et parem valik kui Novatoursil. Ise läheme ntx Gypsophilasse, see kuulub klientide hinnangul 99 maailma parima perehotelli hulka. Seda seda ainult 34000 eest 14 ööks 3 inimest. . . . Trip.ee kohendas pisut õigekirja!

Nii, olen ka huvitatud, nüüd neil juba sel aastal ka esimesed reisid tehtud, ehk keegi jagab muljeid.

ma vaatasin ka seda caribia pakkumist, aga valisin sokos seurahuone, sest see rohkem kesklinnas, saab ka õhtul ehk poest läbi hüpata ja caribiasse läheme 1 õhtul lihtalt veekeskusesse, tuleb küll pilet osta, aga kokku tuleb ikka odavam kui caribias ööbimine

ahjaa, peaks olema eesti, soome, saksa või ingliskeele baasil...venet ei oska kahjuks

hm, need kaks esimest mulle pildi järgi vähemalt ei meeldi, sellised kandilised lahmakad :S ma võin siin ka betoonkarbis olla :P ka on nad keskusest eemal ja kirjas ei ole, et seal oleks lastele mänguväljak pigem siis juba mijas ilusate valgete pisikeste majakestega kuna tahame seal terve perega 3 nädalat veeta, siis kahjuks ka hind oluline.

Ahjaa, ilmast ka, päikest saab kindlasti ka mais, aga me valisime juuni just sellepärast, et siis merevesi ka juba soojem. Eelmine aasta juunis kreetal oli igal juhul isegi basseinivesi veel hommikupoole minu jaoks liiga jahe. Kuigi eks ma pigem selline külmavares ka :P

Meil ees 10.juunil 2nädalane türgi reis: 2 täiskasvanut ja 3,5aastane tüdruk. Otsustasime Alanya kasuks. Kohale sõitmine võtab küll tiba rohkem aega, aga me võtame seda kui ekskursiooni, sest see toimub ju mööda kena rannikut hotellist hotellini, näeb kõik erinevad kohad ära. Lapsega ju niikuinii ei saa eriti ringi ekskursioonitada. Hotelli otsisime hirmus kaua, lugesin mööda netti arvustusi, otsisin pilte. Lõpuks leidsime sellise koha nagu Gypsophila Holiday Village. See on kõik hinnas 5* hotell rannas, 3 suurte ja 3 laste liumäge, suurte- ja lastebasseinid, lastele suur päiksesevarjuga mänguväljak, ja inimesed, kes nendega mängivad, tohutult rikkalik söögivalik, puhas, kena. Suure müraka hotelli asemel palju pisikesi 2-3korruselisi majakesi. Kuulub 100 maailma parima perehotelli hulka. Ja seda kõike soodsamalt kui paljudes teistes hotellides. Meie ostsime SkyTraveli kaudu, tutvustus siin: http://www.skytravel.ee/index.php/mod/site/act/travel/region/22/country/85/hotel/421 Eesti mänguseltsiline kuluks ära küll. Lööte kampa?

see et, täitsa ilma irooniata, aga miks need eesti omad paremad on?

ei müü jah otse, aga hinnakiri kõigil edasimüüjatel sama

suht kallis tundub, näiteks sain türki samasse hotelli sky travelilt 5000.- odavama pakkumise kui teztouri kaudu

Anheli lehel nagu 2008 reklaam väljas, aga hinnakiri ikka vana :/

no mina seda diagnoosi ei pannud, seda oli neile hotelli arst öelnud. ma ei näe ka põhjust kahtlemiseks, sest basseinivesi on tõesti väga must asi, olen seda ka ise arstidelt kuulnud, ntx silmaarst rääkis läätsede ostmiselt, et kaks kõige mustemat asja silmade jaoks on mobiiltelefon ja basseinivesi see aga ei tähenda loomulikult, et põletikku ei võiks saada ka nohust ja lennukist. üldiselt, ma ei taha kedagi sealt hotellist eemale peletada, lihtsalt rääkisin edasi teiste kogemusi, samas on seal ju ka väga positiivseid kogemusi ja kui meeldis siis ju väga tore, ennast pani see info lihtsalt tiba muretsema

Ei, mina ise ei ole käinud, valisime club alara parki. Aga lugesin siit: http://www.holidaycheck.com/hotel-Hotel+Reviews_Hotel+Asdem+Beach-ch_hb-hid_104662.html Kõrvapõletik ei ole seal nakkuseline, see on bakteriaalne, sest soe maa ja palju rahvast basseinides jne, aga see ei ole muidugi ainult asdem beachi probleem vaid üldse türgis väga levinud. Aga siin tripis ka alles kirjutati sellest hotellist: http://www.trip.ee/node/28405 Eks uute hotellide üks miinus olegi see, et ka probleemid on uued ja kõik pole veel paika jooksnud.

Olen Asdem Beachi kohta lugenud, et seal saavad lapsed massiliselt kõrvapõletikke basseiniveest, et restodes on vähe kohti, jube trügimine ja paremad palad saavad varakult otsa, ka et toit on kohati külm ja hapuks läinud. Sisebasseini ääres põrand katkine, liumägesid ei tehta ettenähtud ajal lahti, toad kostavad hirmsasti läbi. Kas teil oli ka nii või on asi paranenud?