Eisenwelti 3 aastasega

kas on keegi käinud Eisenweldis ka väga väikese lapsega? Läheme perega autoreusile ning plaan külastada ka jääkoopaid 2 last teismelised ja 3 aastane. On sinna võimalik nii väikesega minna? Teiseks soovitage häid ööbimiskohti ja kämpnguid.

Kas mõtlete ikka Eisriesenwelti jääkoobast, eisriesenwelt.at? Olen seal käinud 2 korda, koobas on ka huvitav, aga vaated ülevalt alla lihtsalt imelised. Nagu kodulehelt lugeda, tuleb külastuskeskuse juurest jalgsi minna ülespoole 20 min, siis sõit üles cable cariga ja siis veel jalgsi 20 min jääkoopani. Arvestage, et aeg 20 min on seatud mägedega harjunud inimest silmas pidades, teistel läheb nende vahemaade läbimiseks siiski kauem, eriti kui kaasas lapsed või tegemist vanemate inimestega. Tee ülespoole on selline kõnnitee laiune pinnastee ja ei ole väga järsk. Nägime seal inimesi ka lapsevankritega, kuid vankriga saab siiski ainult koopasuuni, mille kõrval on suuremad ruumid, sh tualett. NB! Puhake veidi enne giidituurile minekut, sest koopas ootab uus katsumus astmeid mööda üles minemise osas! Oodata tuleb nö vaheruumis, kus on väga külm ja tohutu tuuletõmbus. Koopas endas on mõni kraad külma, nii et võtke üles kaasa sobivad riided. Koopas on palju trepiastmeid, ülespoole korraga vist ca 700, ja seal vankrit vedada küll ei saa. Kuna vähemalt suveperioodil on koopas pidev inimeste vool, siis ei saa lasta 3-aastasel ka omapäi käia, vaid grupiga kaasas püsimiseks tuleks teda kanda. Kokkuvõtteks, arvan, et see on tehtav küll, aga nõuab vanematelt head füüsilist vormi, sest last tuleks nii vankriga sikutada kui kanda ja seda ülesmäge hõredamas õhus kui meil.

1
0

Kui ise veidi treeninud, siis tõenäoliselt on laps selga võtta kõige parem mõte. Kunagi sai nii isegi pikemaid matku mägedes tehtud. Trepi osa koopas siis kindlalt seljas. Ülejäänul tahab aktiivsem laps vast ise ka käia mingi osa.

0
0

Käisime juuni esimestel päevadel (k.a.) . Laps "värske" viiene. Kuigi tegu oma vanuse kohta kogenud reisiselli ja jalgsimatkajaga, tuli koopas mõned-kümned astmed tassida. Kuigi peapõhjuseks olid külmetavad käed, kuna unustasime kindad autosse. Tagasi marssides sadas lisaks paduvihma. Arvestades rahvahulka, mis oli sellise ilmaga ja sellisel ajal...mida veel tippaegadel ja ilusa ilmaga...? Igatahes super emotsioon ja ei kahetsepõrmugi. Ah jaa, ka hind küllalt krõbe.

0
0

ma arvestanud et teda vaja tassida. vankrit pole plaanis kaasa võtta. Loodan et peame vastu. Kartsin kõige enam et teed järsud ja raske üles saada ning kas pole ohtu alla kukuda, muudugi on ta koguaeg meie kõrval

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased