Ekskursioonid Mui Ne´st

Tere!

Palun soovitusi ekskursioonide osas, ühepäevaseid, väljasõiduga Mui Ne´st! On  kellelgi häid kogemusi mõne firmaga? Hinnad? 

 Guugeldasin, et küllaltki ligidale jäävad  Dalat, Ta Ku mägi, Bin Cau mineraalvee allikad, liivadüünid koos lootosejärvega. Mida veel soovitate?  On läheduses veel midagi väga eksootilist vaadata (loodus, loomad, roomajad...)?  Igasugune info väga teretulnud, kuna ei ole suur rannas lebotaja, pigem uue ja huvitava nautija.

Rollerit pole plaanis rentida!

Viibin Mui Ne´s 10  päeva, eelnevalt olen  Saigon´is, kus päevad juba sisustatud.

Olime seal 2017 novembris. Seal lähedal on üks veinimõis - RD Wine Castle - tasub külastamist omal käel ja veel julgen soovitada Fairy Springs'i - pikem jalutuskäik mööda vett. Laia äärega müts pähe ja veepudel kaasa. Sõitke taksoga alguspunkti ja hakake astuma. Ilusad värvilised liivapaljandid, veidi meie Taevaskoja moodi. Ekskursioone võite osta, aga üht malbet vene prouat Sankt Peterburgist, elab seal juba aastaid jne, me ei soovita. Saime ikka haledalt petta, tiirutasime pika päeva sisuliselt ei kuskil ringi. :) Dalat on ikka päris kaugel 3,5-4 tundi sõita, arvestage meeletult aeglase liiklusega. 

Veel soovitan minna õhtul päikseloojangu ajaks sadamasse, väga ilus vaatepilt kui kalurid oma pisikeste paatitega merelt tulles päikse loojudes laternad süütavad.

Käisime ka Fairy Springs'is ning võtsime ATV-safari liivadüünides.