HeaNaine

Rändur, liitus Tripiga 7 aastat tagasi. Tahab minna:
4 meeldimist
0 postitust / 17 kommentaari
15 (2.4%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid
  1. Florida, Naples.
  2. Mehhiko, Tai
  3. Olen viimaste aastate puhkuseplaanid teinud tulenevalt Tripist leitud soodsatele lennupiletitele.
    Tänan Tripi meeskonda ja soovin teile edu alanud aastaks.

Ei tule pahandust, muutsin eelmisel aastal mitu korda hotelli ja see aasta ei uuendanud üldse aadressi. Lennukis antavale lehele panin küll esimese hotelli aadressi ja nime.

Eelmisel aastal oli Lufthansal oktoobris-novembris 425 eur (TLN-FRA-MIA) ja see aasta on mitmeid kordi olnud Finnairil (TLL-HEL-MIA) hinnaga 300-375 eur edasi-tagasi piletid.

Tere! Tulin paar päeva tagasi Floridast ja nii nagu ka eelmisel aastal oli ka sel aastal Nationalist autot rentides Sunpass suht kohustuslik. Sõitsime 16 päevaga eelmisel aastal ~ 1600 miili ja teemaksudeks läks kred. kaardilt kokku ~22 eurot maha. Samas oli väga murevaba liigelda.

Head uut aastat Trip.ee tegijatele ja suur tänu soodukate jagamise eest! Olen kasutanud.
Alanud aasta toob reisi Londonisse ja sügisel Indiasse. Soovide nimekirjas on Bali, Sri Lanka, Mehhiko ja Kuuba ning alati USA.

Meie kasutasime USAs Rentalcar.com lehe kaudu Nationali. Auto oli uus (alla 10 tuh. miili oli läbisõit), korralik ja kõik toimis. Meil oli kõik kindlustused ka kohe läbi neti võetud. KOhapeal hindu ei võrrelnud. Bronnisin auto kuu ette ja siis oli "pakkumine" kuni 3 lisajuhti tasuta. Usas tasub küll arvestada autot valides, et ikka kõik ostud ja kohvrid ka peale mahuks.

Käisime nüüd nov alguses nii Dolphinis kui ka Orlando Premiumis ning St. Petersburgi lähedal Ellengtonis ning just viimane meeldis enim.

Käisime paar aastat tagasi ja külm on seal küll - ilus muidugi ka.
Ootejärjekord oli ka 1-1,5 h.
http://www.postojnska-jama.eu/en/visit-information/admission-fee
Siit leiad hinnainfot.

Soovitan siia vaadata:
matrix.itasoftware.com

Pead pöörduma Rootsi saatkonda, Eesti notarid kinnitavad Eestis välja antud dokumente. Rohkem infot leiad www.notarid.ee.

Kas palun võib keegi hiljuti Dominikaanis käinutest jagada uuemat infot, et kui lihtne on Dominikaanis omal käel (astud lennukilt maha ja vaatad kuhu minna) majutust leida ja kas seal võiks leida ka selliseid rannamajakesi - bungalowsid - hütte jms? Sooviks rännata pigem lõunapoolsel ranikul. Muidugi on kõik soovitused teretulnud.

Olime Club Bella Mares mais 2011 ja ma ka kirjutasin hotelli kohta arvamuse ka nende kodukale, no küll selle arvamuse redigeerimine võttis aega tookord. Sõbralikuks soovituseks ütleks järgmist: kui teile meeldib hallitus ja mustus, teile meeldib öösel külmetada tekita, trügida meie kallite nn “kaasmaalastega” sööklas toidu pärast ja kuulata 24h nende räuskamist, teil on ükskõik, kas hotelli personal saab aru teist või ei, olenemata millist keelt te räägite (eesti, inglise, vene), teile sobib, et ühekordsed plasttopsid on korduvkasutatavad välibaaris ja ka sööklas, SIIS – pole midagi, mis võiks teie puhkuse selles kohas ebameeldivaks muuta. Rand ja päike on seal mõnusad.
PS! Rand ei sobi lastega peredele – on ohtlikult kivine.
Tekkidega oli ikka väga kitsas ja ilma tekita oli külm ilma naljata. Muidugi kui selle teki viimaks saad, siis on kaugelt näha, et tekike on oma paarkümmend aastat oma tööd juba teinud.
Sai puhatatud nimetatud asutuses 7.05–14.05.2011 (Postitatud 14.05.11)

Soovitan ka Riiast läbi Jurmala üles Kolkani sõita. Kolkjal tasub vaadata kuidas Läänemeri Riia lahega kohtub. Seal on väga ilus ja saab ka telkida või ilusas tünnikujulises majakeses ööbida ja aknast merd ja kuud vaadata.

Ja sealt edasi Palangani mööda mere äärt. Liepaja on tõesti ka vaatamist väärt.

Olen Türgis vägagi heas hotellis (Orange County Kemeris, UAI) näinud situatsiooni, kus kaks tibikest hakkasid räuskama ja siis tuli üks mees ja ütles neile vaikselt vene keeles: Olge ometi vait. Teiesuguste lollpeade pärast ei sallita venelasi mitte kuskil. Siis keeras härra ringi ja vabandas oma kaasmaalaste pärast kõigi lähedusesolijate ees. Selles hotellis peale nende paari tibi mulle rohkem venelasi silma ei jäänud. Näide sellest, etka venelaste seas normaalseid ja viisakaid inimesi - nemad lihtsalt ei räuska ja ei jää nii ka silma.