Ekskursioonid Tabast

Plaan minna Taba Heightsi puhkama ja sealt käia ka tiir Iisraelis. Mure selles , et juhul kui passis on märge teatud riikide külastamise kohta ei pruugita Iisraeli lasta . Nimelt on passis korduvad Tuneesiasse sisenemise templid. Kas keegi teab , kas sellega võib piiril probleeme tekkida (tean et kindlalt ei lubata liibüa , AÜE , süüria , liibanoni jne. templitega passe) . P.S kui kellegil on midagi rääkida Taba Heightsi nimelisest kuurordist siis oleks väga hea meel. Tänud

Käisin eelmine aasta ja siis olid lood minu mäletamist mööda teisti... Ainuke piiripunkt kus sai Iisreali templeid vältida oli Ammanist läänes King Husseini sild. Sellel hetkel oli juba paljudel probleeme kuna juudi ametnikud aegajalt hoiatamata templid ikkagi passi lõid. Mul endal oli sellel hetkel Iraani, Süüria ja Liibanoni viisad passis ja see probleeme ei tekitanud. Küll aga on lood vastupidi - Iisreali templiga araabia riikidesse ei pääse. Piiripunktis enam eraldi paberi peale templit ei lööda, vaid nüüdsest kogu info arvutites. Minuga seda ei juhtunud, kuid oli kuulda, et araabia riikide viisad võivad ka riigis sees olles kinnipidamisi ja küsimusi tekitada.

0
0

Oleme liikumas 2 nädala pärast Tabasse. Palun jagage viimaseid kogemusi Tabast ja reisikogemusi Iisreali ja Jordaaniasse. Kust ostiste, mida maksite ja kuidas rahule jäite ? Ehk on veel keegi Eestist sel ajal Tabasse minemas. Meie oleme Sonesta Beach Tabas ning võib-olla saab koos midagi ette võtta ?

0
0
0
0

Toomaselt võtame ehk kanjonite matka, oleme sellest juba rääkinudki. Kuna meie esmaseks sooviks Taba valikul oli ikkagi Jeruusalemma põigata, siis huvitab väga - MILLISED on viimased kogemused....ehk kui hull see tegelikult hetkel on ? Aitähh kõigile, kes võtavad vaevaks omi kogemusi jagada !

0
0

Kas keegi sooviks meiega ühineda 1.04 Tabast Nuweiba suunas kõrbematkale. Oleme Toomas Mikkoriga selle juba kokku leppinud. Marsruut Nuweiba – Taba transfer + kõrbematk (Abu Hamada kanjon, Wadi Safra düün – Heduda düün – Gebel Mahrum koos lõunasöögiga kõrbes)- dziip+jalgsi. Kaalume veel ka kõrbes ööbimist… Kui saame suurema seltskonna, oleks lõbusam…ja ka kokkuvõttes soodsam.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased