trip-krainetrip-ukraine-dark
Ekstreemreisid Aaria Reisidelt

Kas olete kunagi käinud näiteks Horvaatias? Tasub minna. Eriti Aaria Reisidega. Miks ometi? Kohe saate teada. Reisiplaani kuuluvad hilinev konditsioneerita buss, mis umbes kolmandal päeval lõplikult üles ütleb, hotelli jõudmine mitte enne kella üht öösel, ja hea kui kella neljaks, giid, kellele iga seik tuleb ootamatult, umbkeelsed bussijuhid, kes tiirutavad öises Budapestis hotelli otsides kaks tundi ringi enne kui kohalik politsei nad rajalt maha võtab, reisifirma direktor, kes ütleb, et teda ei huvita ja pealegi pole tal tööaeg, päevaplaan, mis kujutab endast kõike muud kui seda, mis algselt välja reklaamiti, ootamatud hotellivahetused, ja muidugi keset sügavat ööd, kaatrireisid merel kalapaadis ja tegelikkuses jõel mitmemeetriste kõrkjate vahel, külluslik lõunasöök veini ja grillitud kalaga, mis asendatud kohaliku puskari ja kiluga ning kõik see 12-päevane reis vaid 7590 krooni eest, millele lisanduvad ekskursioonide hinnad!!! Kui soovite teavet otse reisilt, helistage kohe: +3725083357 PARIMAD EKSTREEMREISID AARIA REISIDELT!!!

aga võtsin selle jutu peale lahti nimetatud reisifirma kodulehe ja ennäe - Horvaatia reisil pakutakse Budapesti "ajatut võlu" :) Aga meie peretuttavate mure olgu ka siinkohal kirja pandud: nemad käisid mõned aastad tagasi reisil ABZ Reisidega ja plaanivad ka sel aastal nende teenuseid kasutada, aga nende kodulehel reklaamitud Provence´i reisi taga on märge - koostöös Aaria Reisidega. Peab vist varakult õiged järeldused tegema ja loobuma.

2006 Pariis aaria reisidega sisaldas põhimõtteliselt kõike sama mis eelpool kirjeldatud horvaatia reis .

Olin ka ise sellel nn ekstreemreisil. Alati saab midagi nässu minna. Kuid kahjuks sellist käitumist pealtnäha normaalsetest inimestest poleks ma küll oodanud ja veel enam faktide moonutamist enda nägemise järgi: umbkeelsed bussijuhid, rajalt maha võtmine, puskar, kilud jne. Ma arvan need räuskajad bussis oleks pidanud vabandama ka kaasreisijate ees ja kuna bussis oli ka lapsi. Kuid inimesed tunneb ikka ära situatsioonides, mis on natuke pingelisemad kui hea elu peal olemine. Kahju neist kes ei oska nautida seda, mida pakutakse kohalike poolt.Nemad pakkusid ju kõike väga hästi.Soovin kibestunud reisijale ikka ainult Poolas käimist, kilu söömist ja puskari joomist Eestimaal.

Mina käisin Aaria Reisidega juuni lõpus Hispaanias ja saan öelda vaid head.Kõik oli väga hästi organiseeritud,väga hea hotell ja giid vägagi tasemel.Bussijuhid eestlased ja konditsioneer oli täiesti olemas!

See on täitsa raldi teema.Mina jätaksin selle firma, kellele buss kuulus päevapealt reisijateveo litsensist ilma.Konditsioneer, lahtine tagavararatas, lahtised istmepadjad, must põrand, koristamata prügikotid, esiklaasist läbi näha oli võimatu, WC tühjendamine linna parklasse, väidetavalt remonditud buss lekkis naftast, katkised rihmad. Ma arvan etseda bussi üks ki reisifirma kasutada ei tohiks.Olen üle kümne aasta reisidel käinud aga T- särgiga bussijuhte pole enne näinud.

Olin ka ise sellel nö ekstreemreisidel. Inimestele jääb millegipärast meelde vaid negatiivne pool, kuid igas halvas on ka head! Olen ennegi käinud bussireisidel, kuid nii aktiivset suhtlemist, kui sellel reisil, pole varem olnud. Ma tean enamusi selles bussis sõitjaid, tavaliselt räägid peale giidi veel 4-8 inimesega, kes pole oma seltskonnast. Täpsustuseks kilu söömisest ja puskari joomisest: kust Teie teate, mida meie sõime ja jõime, kui ise kaldal jonnisite! Seal oli olemas kõik mida lubatud, peale mere. Tunnistan, et olin ka pettunud, et merereis ära jäi, kuid see pererahvas, kes meid vastu võttis andis küll endast kõik, et meie ennast hästi tunneksime! Ja kala - see oli tõesti maitsev, 5 sorti ja ühtegi ei olnud mina küll varem söönud. Ette heita on teiste tegemisi hea, aga iga üks peab meenutama, kuidas ta ise käitus. See et reisil halb oli on ikka suur osa enese süü. Kui sa leiad halba, siis see halb leiab sinu. Olen eelkirjutajaga nõus bussis valitseva mustuse kohta - sellist kogemust tõesti pole varem olnud, et bussi ei koristata iga päev. tegelikult ei koristatud üldse. Mul pole olnud hullemat reisi - mul pole olnud huvitavamat reisi.

Ega teisest rahvusest olemine ei tähenda kohe umbkeelsust! Mõlemad bussijuhid rääkisid eesti keelt, üks neist lihtsalt rääkiski vähe.